Utrudnienia na Wojska Polskiego w Oleśnicy

  • 27.01.2020, 11:57
  • OAI
Utrudnienia na Wojska Polskiego w Oleśnicy znacznik.info
Pracownicy ZDP będą montowali elementy odblaskowe w jezdni „kocie oczka” przy mniej widocznych przejściach dla pieszych oraz przejazdach dla rowerów.

Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że od 27 do 29 stycznia wystąpią chwilowe utrudnienia na ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy.

Na całym odcinku ulicy w granicach Oleśnicy pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych będą montowali elementy odblaskowe w jezdni - „kocie oczka” - przy mniej widocznych przejściach dla pieszych oraz przejazdach dla rowerów.

- Ma to na celu poprawić widoczność tych miejsc, a tym samym bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Ponadto, będą prowadzone również prace związane z czyszczeniem oznakowania drogowego. Jednocześnie informujemy, że w ostatnim czasie została poprawiona widoczność w rejonie przejścia dla pieszych na wysokości budynku ul. Wojska Polskiego 14 / wieża ciśnień, poprzez likwidację trzech paneli z tworzywa sztucznego wzdłuż jezdni oraz ograniczenie postoju na dwóch miejscach parkingowych najbliższych przejścia dla pieszych.

Mamy nadzieję, że w połączeniu z rozważną jazdą kierowców przyczyni się to do poprawy bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na tej bardzo obciążonej ruchem ulicy - mówi portalowi olesnica24.com Krzysztof Górecki, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe