Sieciowe aptek niszczą rodzimych farmaceutów

  • 23.01.2020, 11:40
  • OAI
Sieciowe aptek niszczą rodzimych farmaceutów
Swoje podwoje zamyka apteka Eskulap w Oleśnicy.

Apteka Eskulap przy ulicy Skłodowskiej w Oleśnicy, prowadzona przez Ewę Golach, po prawie 30 latach kończy swoją działalność. W placówce trwa wyprzedaż towaru.

To kolejna apteka prowadzona przez oleśnickiego farmaceutę, która zamyka swoje podwoje. Od pewnego czasu Eskulap musiał konkurować z sieciową apteką Gemini, zlokalizowaną obok Aldi. 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurek
Jurek 25.01.2020, 21:21
Demokracja to także konkurencja.Aktualnie trochę podmiotów gospodarczych likwiduje lub ogłasza bankructwo własnych działalności.Czesto z przyczyn prozaicznych, podatku VAT, innych... Niekoniecznie jest to przyczyna tzw.sieciowek.
akurat
akurat 24.01.2020, 14:23
apteki nas doją jak krowę!
aa
aa 24.01.2020, 11:56
Liczą się ceny,i tak płacimy dużo za leki.
Roma
Roma 23.01.2020, 22:36
Kiedyś byłam przedstawicielką. Praca jak praca, ale bywały takie apteki do których nie miało się ochoty wchodzić.
Ola
Ola 23.01.2020, 21:09
Nie ma się co dziwić, ludzie zawsze pójdą tam gdzie taniej. Ja na jednej recepcie miałam różnicę ponad 70zł między jedną a drugą apteką. To oczywiste że zrealizowałam ją tam gdzie taniej
mieszkaniec
mieszkaniec 23.01.2020, 20:14
Eskulap zawsze był drogi
Amos
Amos 23.01.2020, 19:13
Drozyzna pkropna w Bierutowie ale sporo ludzi jezdzi do Olesnicy po leki no i dobrze....
wyborca
wyborca 23.01.2020, 17:01
Wina pis
Krzysztof.
Krzysztof. 23.01.2020, 16:31
Nareszcie taniej na tym polega konkurencja, w tych aptekach też pracują nasi mieszkańcy i nie narzekają.
ixi
ixi 23.01.2020, 15:41
as, pierdoły opowiadasz
as
as 23.01.2020, 15:27
Jak drobnica indywidualnycch aptek upadnie to sieciówki wam dowalą ceny że wam oko zbieleje.
Krzysztof
Krzysztof 23.01.2020, 16:26
A kto komuś zabroni otworzyć Aptekę konkurencyjną z "siećiówka" jak tam będzie drogo.
Na tym polega handel za komuny też były PSS, GS i prywatne sklepy konkurencja byla, jest i będzie.
....
.... 23.01.2020, 13:32
Bierutow i gmina prosi o sieciowke.!!!
guru
guru 23.01.2020, 13:13
Taka jest kolej rzeczy , najpierw wchodza sieciowki spozywcze , odziezowe i przemyslowe teraz apteki .
Tomasz
Tomasz 23.01.2020, 12:51
To lepiej żeby jednej osobie zostało wiecej pieniedzy w portfelu niż setkom innym? Nie ma co ubolewać.
Op
Op 23.01.2020, 12:37
Poproszę jeszcze o sieciowa aptekę w Bierutowie, właściciele tutejszych aptek na głowe upadli z cenami
ozzy
ozzy 23.01.2020, 12:33
A co mamy kupować droższe leki żeby apteka mogła przetrwać?
XXX
XXX 23.01.2020, 12:25
Sieciowe aptek niszczą rodzimych farmaceutów - najwyższy czas - czemu mamy przeołacać jak mozna taniej kupić.

Pozostałe