Agresywne wyprzedzanie w Oleśnicy (WIDEO)

  • 19.01.2020, 09:36
  • OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PiX
PiX 02.03.2020, 10:04
Sprawa jest już na policji
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert
Robert 20.01.2020, 21:51
Za takie wyprzedzenie jak nic wpadam mu w tył nagranie tylko potwierdzi winę wyprzedzającego ❗
Baba
Baba 20.01.2020, 15:40
Dziad ale ty mądry życiowo jesteś... Weźmiesz mnie za żonę?
Andrew
Andrew 20.01.2020, 09:21
Dziad ty sie nie wypowiadaj bo tylko głupoty gadasz pix to dobry człowiek i dobrze że znajduje takich bandziorów
Osiedle15_69
Osiedle15_69 20.01.2020, 09:20
Dziad ufolud
Dziad
Dziad 20.01.2020, 05:01
Nie Babo mylisz się . Nie jestem. Nie znam również tego " mądrali " z bmw. Tylko tak jak pisałem wcześniej nie toleruję ludzi prowokujących takie zdarzenia. Na drodze spotykamy róznych ludzi również nerwowych, chorych.naćpanych ,skacowanych itd . A dodatkowe dostarczanie negatywnych bodżców takim osobom np.zajezdzanie drogi,jazda 20 na godz.na ograniczeniu do 40 jest bardzo niebezpieczne.To tak jakbyś Babo peowokowała wariata mającego pistolet w kieszeni. Unikajmy wariatów.Nie czepiałbym sie gdyby Pix pokazał co było wcześniej. Ale jako dziad czepialstwo mam we krwi.
Pix
Pix 20.01.2020, 17:18
https://www.youtube.com/watch?…
Kacper
Kacper 20.01.2020, 09:21
twoja stara klaszcze u rubika
Baba
Baba 19.01.2020, 22:56
Dziad niech zgadnę... Twojego złoma przedstawia nagranie...
Dziad
Dziad 19.01.2020, 20:54
Opublikuj człowieku całe nagranie włącz fonię ( pochwal się jak trąbiłeś wściekle) zamiast płakać żeś ofiara. Prowokator i tyle. Boisz sie pokazać całe nagranie !
Pix
Pix 20.01.2020, 17:17
Proszę bardzo link: https://www.youtube.com/watch?…
Kamilla
Kamilla 19.01.2020, 19:04
Na tej wysokości w lecie był śmiertelny wypadek potrącenia na przejściu dla pieszych- przejeździe rowerowym. Debila ukarać srogo
Dziad
Dziad 19.01.2020, 17:02
Niektóre buce z kamerkami uczyniły sobie dodatkowe żródło dochodu na Youtube prowokując niebezpieczne zdarzenia.Za "ofiary" najlepiej wybrać sobie kierowcę mercedesa albo bmw bo to na nich jest największy hejt. Policja oczywiście nie chce o niczym wiedzieć.Lepiej pospać w radiowozie.
Pix
Pix 19.01.2020, 20:42
Sprawa została zgłoszona policji
Dziad
Dziad 19.01.2020, 16:56
Spotkało się 2 idiotów.Ten z kamerką chce być cwany i przedstawić się jako "ofiara agresywnego kierowcy" nie pokazując swoich wyczynów sekundy wcześniej.Ten drugi wygląda na to zareagował ,"zemścił się".



Zuk
Zuk 19.01.2020, 21:25
Jeśli nie znasz szczegółów zdarzenia nie osądzaj!!!
Pix
Pix 19.01.2020, 20:47
Przed zdarzeniem kierowcy nie mieli ze sobą styczności a po zdarzeniu kierowca BMW za zaczął śledzić autora nagrania.
Dziad
Dziad 19.01.2020, 20:57
Zaczął śledzić? To sledził czy nie śledził?
Zuk
Zuk 19.01.2020, 21:24
Śledził 15 minut, po przyjechaniu na policję sprawca uciekł!!!! Przypadek???
JJ
JJ 19.01.2020, 16:33
Chciałbym zobaczyć co było wcześniej, oczywiście nie zmienia to faktu że kierowca powinien zostać przykładnie ukarany a może kierowcy obu aut.
Pix
Pix 19.01.2020, 20:44
Dokładnie
Liczę na Was
Liczę na Was 19.01.2020, 10:00
Policja do dzieła!!!!
Pix
Pix 19.01.2020, 20:43
Sprawa jest już na policji

Pozostałe