Echo Twardogóra najskuteczniejsze w powiecie oleśnickim

  • 14.01.2020, 10:46
  • ws
Echo Twardogóra najskuteczniejsze w powiecie oleśnickim Od lewej: Kacper Sobczak, Adriana Gąsior, Jarosław Andrzejczak, Miłosz Wieczorek, Jagoda Schubert oraz Robert Kulik.
Drugie miejsce zajął WKS Oleśniczanka, trzecie UKP Torpeda Oleśnica.

 MLKS Echo najskuteczniejsze w powiecie oleśnickim w ramach ogólnopolskiej rywalizacji sportu młodzieżowego prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w 2019 r.

Tak dobry wynik Echa to zasługa bardzo dobrych występów podczas finałów mistrzostw Polski zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz międzywojewódzkich mistrzostw młodzików.

W powiecie oleśnickim 8 klubów uzyskiwało wyniki, które pozwoliły znaleźć się w punktacji ogólnopolskiej, a z 158,5 pkt. całego powiatu 63,5 pkt. zdobył Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy ECHO w Twardogórze. Drugie miejsce zajął WKS Oleśniczanka, trzecie UKP Torpeda Oleśnica.

 

 

ws

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 23.01.2020, 10:35
"W powiecie oleśnickim 8 klubów uzyskiwało wyniki, które pozwoliły znaleźć się w punktacji ogólnopolskiej, a z 158,5 pkt. całego powiatu 63,5 pkt. zdobył Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy ECHO w Twardogórze. Drugie miejsce zajął WKS Oleśniczanka, trzecie UKP Torpeda Oleśnica." - ile punktów uzyskały oleśnickie kluby? 158,5 uzyskało Echo. Zatem pozostałe 7 uzyskało łącznie - 95. Gdyby tą sumę podzielić na 7, to przypadnie po 13,6 pkt na klub. Przepaść między Echem a pozostałymi klubami z oleśnickiego powiatu. Jaki z tego wniosek?

Pozostałe