Co było w telefonie mężczyzny, który przejechał psa?

  • 05.01.2020, 10:09
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
Co było w telefonie mężczyzny, który przejechał psa?
Niemcy złamali kod w telefonie Rafała B., który w sposób brutalny przejechał psa.

Przypomnijmy, że Rafał B. z Nowego Dworu pod Sycowem, który w sposób brutalny przejechał psa (do tragicznego zdarzenia doszło w gminie Irządze w powiecie zawierciańskim na Śląsku), nagrał film z tego czynu i umieścił go w sieci, usłyszał zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy zawnioskowała o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, a Sąd Rejonowy w Oleśnicy do niego się przychylił. 21-letni podejrzany trafił za kraty. Obecnie jest już na wolności.  

Na portalu wp.pl. została zamieszczona wypowiedź znajomej Rafała B., która stwierdziła, że miał on wysłać do kogoś wiadomość o treści: "Chcesz zobaczyć, mam jeszcze film jak obdzieram kota ze skóry". - To oznacza, że na jego telefonie może być takich filmów dużo więcej - uważała dziewczyna.

Prokuratura postanowiła zbadać ten wątek.

- Weryfikujemy, czy podejrzany w przeszłości nie dokonywał podobnych czynów - poinformował Panoramę Oleśnicką latem prokurator rejonowy Marcin Firko. Z kolei przed miesiącem mówił, że podejrzany odmówił podania PIN do jednego ze swoich telefonów. A że to aparat najnowszej generacji, nowy model - w Polsce złamanie kodu było niemożliwe. - Dlatego też wysłaliśmy aparat do Niemiec. Tam kod ma zostać złamany. Czekamy na efekt pracy niemieckich specjalistów - powiedział nam szef oleśnickiej Prokuratory.

Kod został już złamany. Co znaleziono?

- Nie było kolejnych nagrań - powiedziała Panoramie prokurator Monika Kaniewska. - Zawierał on jednak inne materiały procesowe, które zostaną wykorzystane - dodaje.

Jeśli obrońca Rafała B. nie wniesie dodatkowych wniosków do śledztwa, to będzie ono zmierzało do finału, czyli sporządzenia aktu oskarżenia i przesłania go do sądu.

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

v ncv
v ncv 17.01.2020, 09:51
najsztub przejechał babę na pasach i niema żadnej afery
...
... 05.01.2020, 19:43
powinien gnic w ***

Pozostałe