Przyjadą Paranienormalni

  • 16.12.2019, 17:56
  • OAI
Przyjadą Paranienormalni
Występ 25 stycznia w Twardogórze.

GOSiR w Twardogórze zapraszamy na występ kabaretu Paranienormalni, który odbędzie się 25 stycznia (sobota) 2020 roku o godz. 20.00 w hali sportowo-widowiskowej w Twardogórze.

Bilety w cenie od 50 zł są dostępne w sprzedaży internetowej  TUTAJ

Będą one również w dostępne w sprzedaży od 2 stycznia 2020 r. w recepcji GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39.

"Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko" - tak reklamuje program biletyna.pl.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe