Delegaci Platformy z Oleśnicy wybierają kandydata na prezydenta

  • 14.12.2019, 11:57
  • rpr
Delegaci Platformy z Oleśnicy wybierają kandydata na prezydenta
Jarosław Polański popiera Jacka Jaśkowiaka. A Robert Sarna?

Konwencja krajowa Platformy Obywatelskiej odbywa się w stołecznej hali Global Expo. To ostatni etap ogłoszonych ponad miesiąc temu prawyborów, które mają wskazać kandydata partii na prezydenta - Małgorzatę Kidawę-Błońską lub prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. W zjeździe bierze udział ok. 700 delegatów, w tym należący do PO posłowie, senatorowie, europosłowie oraz działacze z poszczególnych regionów.

Delegatami z powiatu oleśnickiego są radni: powiatowy - Jarosław Polański i miejski - Robert Sarna. Jak powiedział Panoramie Polański, poprze on Dżej Dżeja, czyli Jaśkowiaka. Sarna skłaniał się natomiast ku Kidawie-Błońskiej. Ta ostatnia jest faworytką tych prawyborów.

AKTUALIZACJA

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska kandydatką Platformy Obywatelskiej na prezydenta. Na Kidawę-Błońską głosowało 340 uczestników konwencji, na Jacka Jaśkowiaka - 125 delegatów - poinformował szef Komisji Wyborczej Rafał Grupiński.

rpr

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kor
kor 15.12.2019, 06:53
Zgodnie ze słowami wielkiego Lenina, państwem może rządzić nawet kucharka. Hough!
.
. 14.12.2019, 23:58
Oleśnicka platforma to pachołki JB. Nic nie znaczą
anton
anton 14.12.2019, 22:35
https://www.wprost.pl/434899/1…
I TU WDAĆ NIEKOMPETENCJĘ !!!!!!!
ala
ala 14.12.2019, 22:27
Maczała palce w zrabowaniu pieniędzy z OFE , mało tego znikło 19 mil z kasy którą skradziono zwykłym ludziom ! Czy taka osoba nie powinna być o nieskazitelnej i nieposzlakowanej przeszłości ???? https://www.polskieradio24.pl/…
Q
Q 14.12.2019, 18:38
Duze brawa dla pani posel tak trzymac
On Ci tego nie daruje!
On Ci tego nie daruje! 14.12.2019, 18:32
Robert to Grześka już nie lubisz?
MGK
MGK 14.12.2019, 23:18
Nasz jednodniowy kierownik robson kakałko po porostu nie ogarnia.
Jarosław.
Jarosław. 14.12.2019, 15:49
Jeden i drugi kandydat PO lepszy od "długopisu" J. Kaczyńskiego który jest pośmiewiskiem Polski bez własnego zdania i honoru jak Ci pozostali brzmózgowcy z Ciemnogrodu.
:-)
:-) 14.12.2019, 15:13
To trzecie zdjęcie to jak dwie świnki morskie. :-) :-)
Jacek.
Jacek. 14.12.2019, 15:52
Świnki to widzisz w lustrze i TVP Kur-Wizji.
Tusk
Tusk 14.12.2019, 19:51
Nie mój
Nie ma co. Jest "moc" w tej platformie jak cholera. :-):-):-):-):,-):,-):,-)
Ogromna Niespodzianka
Ogromna Niespodzianka 14.12.2019, 14:50
Wielkie zaskoczenie z wyborem!
Taka prawda
Taka prawda 14.12.2019, 14:28
Jaka platforma przecież to podnóżki Jana Bronsia
PO
PO 14.12.2019, 14:08
Dlaczego nie był tam wielki działacz Jan Dżugaj chluba Platformy
Po
Po 14.12.2019, 14:00
Cyrk
Tadeusz.
Tadeusz. 14.12.2019, 15:57
To PiS tam sami poddani jednego gnoma "Balbiny" reszta to Ciemnogród bezmózgowcy jak kiedyś komuchy z PZPR, teraz z PiS brrrrr!!!.
Dobrodzień pamiętamy
Dobrodzień pamiętamy 14.12.2019, 13:54
Kogo namaścił robson kakałko, co mu wyszło z wróżenia materiału biologicznego?
Qob
Qob 14.12.2019, 13:30
Wygra Pani posel KidawaPlonska poprostu trzeba dobrze i przemyslec zaglosowac NaPo pania posel Polska musi sie zmienic na dobre glosowac trzeba to obowiazek kazdego Obywatela
ala
ala 14.12.2019, 22:48
https://www.wprost.pl/434899/1… Jak można głosować na tak nie kompetentną osobę , tu raczej potrzebne CBA i CBŚ !!!!!

Pozostałe