Biblioteka zaprasza na spotkanie z Agnieszką Kasiną i kawową niespodzianką

  • 13.12.2019, 10:28
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Biblioteka zaprasza na spotkanie z Agnieszką Kasiną i kawową niespodzianką
Podczas wydarzenia dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o działalności LGD Dobra Widawa i o tym jak wspierają lokalnych twórców, rękodzielników, artystów i pasjonatów. Będzie też ,ała niespodzianka dla uczestników wydarzenia i prezentacja od Palarni Kawy „Black Cup Coffee”

13.12.2019 (piątek) o godz. 17.00 zapraszamy do Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja na spotkanie pn. „AKTYWNA DOBRA WIDAWA”.

Gościem wydarzenia będzie Agnieszka Kasina – z wykształcenia filolożka, specjalistka w zakresie funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Z organizacjami pozarządowymi związana od 2009 r. Prezeska Zarządu Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, Prezeska Zarządu Związku Stowarzyszeń Dolnośląskiej Sieci Partnerstw Lokalnych Grup Działania, członkini Rady Naukowo-Społecznej LKP „Lasy Rychtalskie”. W swojej pracy odpowiedzialna jest za realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa w ramach PROW na lata 2014 – 2020, której jednym z celów wiodących jest wzrost integracji i potencjału społecznego w regionie. Aktywna działaczka na rzecz rozwoju lokalnego.

Podczas wydarzenia dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o działalności LGD Dobra Widawa i o tym jak wspierają lokalnych twórców, rękodzielników, artystów i pasjonatów. Dlatego przygotowaliśmy także małą niespodziankę dla uczestników wydarzenia i prezentację od Palarnia Kawy „Black Cup Coffee”

BLACK CUP COFFEE to mała, lokalnie działająca rzemieślnicza palarnia kawy, w której wykorzystywane są wysokiej jakości ziarna kawy z plantacji na całym świecie. Oferują świeżo paloną kawę która swoim smakiem i aromatem zachwyci każdego miłośnika kawy.

MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala Konferencyjna Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10

Zadanie Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw dofinansowane jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Q
Q 13.12.2019, 13:09
Do pracy a nie wymyslac lenie

Pozostałe