Szpital pracuje normalnie

  • 12.12.2019, 10:11
  • Starostwo Powiatowe Oleśnica
Szpital pracuje normalnie
"– Szpital pracuje normalnie. Nie ma żadnego zagrożenia dla jego funkcjonowania – uspokaja dyrektor Krzysztof Wywrot, który gościł dziś na posiedzeniu Zarządu Powiatu" - informuje Starostwo Powiatowe.

"Informacje, jakie przekazał szef szpitala, mogą napawać optymizmem. Mimo prognoz poprzedniej ekipy rządzącej, zakładających, że deficyt wyniesie dziś 2 mln zł i mimo wydatków na nowoczesny sprzęt w wysokości 1,6 mln zł, po dziewięciu miesiącach roku bieżącego szpital wypracował zysk 1,6 mln zł. Zgodnie z harmonogramem spłacał również odsetki rat kredytu na rzecz BGK i NFOŚiGW. Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Nominał kasowy wszystkich środków stanowiących rezerwy na kontach wynosi około 10 mln zł.

– Nie boimy się odejść pojedynczych lekarzy, ani zorganizowanych grup. Każde odejście będzie szybko uzupełniane odpowiednimi ludźmi o wysokich kwalifikacjach. Funkcjonowaniu szpitala nic nie zagraża – powtarza dyrektor Wywrot.

Członkowie Zarządu życzyli mu wytrwałości i konsekwencji w działaniu, przypomnieli też, że zawsze może liczyć na ich wsparcie" - podaje oficjalna witryna Starostwa Powiatowego w Oleśnicy.

Starostwo Powiatowe Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 13.12.2019, 10:20
Dajcie znać szajbomenowi, że może wznowić leczenie chociaż w Jego przypadku szanse na poprawę są ZEROWE!!
Asia
Asia 12.12.2019, 20:05
Jakim szczęściarzem musi być dyrektor Wywrot, że nie przejął szpitala w 2015 roku po powiatowych współrządach m.in. Polańskiego. Niech Pan jego i Susidko zapyta, co sądzili o działaniach, które doprowadziły do stanu, że może Pan dzisiaj powiedzieć: szpital nie przynosi strat i mam 10 mln kasy na wydatki. Pan dobrze wie, że żadna w tym - z całym szacunkiem - Pańska zasługa. Gdyby nie polityczne zafiksowanie Polańskiego, które doprowadziły do Pańskiego zatrudnienia, to wyniki szpitala byłby co najmniej takie same i nie byłoby problemu z odejściem lekarzy. A tak mamy co mamy.
Siostra Basen
Siostra Basen 12.12.2019, 13:05
Wszystko pod kontrolą, ale czy na pewno?
pracownica
pracownica 12.12.2019, 11:15
Podobno dyrektor jest bliski rezy***nacji. Widzi że wdepnął w ...
lek
lek 12.12.2019, 10:42
Zobaczymy czy bedzie taki chojrak jak mu chirurdzy odejdą
molik
molik 12.12.2019, 15:59
Spoko, nigdzie nie odejdą bo kto ich zechce,he,he

Pozostałe