Z sycowianinem na Dachu Świata

  • 10.12.2019, 11:46
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Z sycowianinem na Dachu Świata
To będzie niezwykły tydzień w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja.

W ramach cyklu „Positive Vibes” zapraszamy na spotkanie pt. „TREKING POD DACHEM ŚWIATA. EVEREST BASE CAMP & KATHMANDU”, które poprowadzi Mariusz Zawada – podróżnik, sycowianin i członek zespołu „Wyprawy w góry”.

Mariusz jest też wrażliwym fotografem, który z gór przywozi fantastyczne zdjęcia. Dlatego nie może Was zabraknąć na spotkaniu, którego tematem będą m.in. przygotowania i realizacja ich wspaniałego wyjazdu do Nepalu. Jeśli jesteście ciekawi tego, jak potoczyły się losy jego i jego zespołu oraz tego jak radzili sobie w trudnych warunkach to zachęcamy Was do uczestnictwa. Będą zdjęcia, opowieści ale głownie świetny klimat i dobry ubaw z niektórych przygód.

Usłyszycie też o niesamowitej akcji charytatywnej „Ubierz Nepalska Wioskę” dzięki której zespół alpinistów zebrał już sporą ilość odzieży i butów. Dary te zostaną przez nich przetransportowane do Nepalu gdzie w marcu 2020 rozpocznie się kolejna podróż i trekking przez dolinę Khumbu.

Jednak, żeby cała akcja się udała potrzebna będzie też Wasza pomoc dlatego zachęcamy do udziału z zbiórce środków finansowych, które pokryją koszty logistyczne tak szeroko zakrojonej akcji. W zamian za udział w akcji Mariusz dostarczy Wam wielu wrażeń dzięki specjalnie przygotowanej prezentacji, z licznymi fotografiami i historiami ludzi, którzy na co dzień walczą o każdy okruch życia.

Jeśli jesteście ciekawi świata, chcecie zaplanować własną podróż lub zwyczajnie nudzi Wam się w domu to musicie tu być razem z nami!

11.12.2019 (środa), godz. 16.00
Sala Konferencyjna Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja
ul. M. Reja 10

Zadanie Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw dofinansowane jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe