Uczniowie SP4 Oleśnica na Biegu Mikołajów

  • 10.12.2019, 11:30
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy
Uczniowie SP4 Oleśnica na Biegu Mikołajów
Sukces w Biegu Mikołajów osiągnęła Natalia Tracz, która zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej, oraz chłopcy- Jakub Płonka (II miejsce) i Paweł Żołyński (III miejsce).

"W niedzielny poranek nasi uczniowie wyruszyli do Wrocławia na Bieg Mikołajów.

Akcja ta w piękny sposób łączy w sobie aktywność fizyczną oraz działania charytatywne. W ten wyjątkowy dzień nasi młodzi sportowcy stali się prawdziwymi św. Mikołajami. Każdy przebiegnięty przez nich kilometr „zamieniał się” w złotówkę przekazaną na organizacje wspomagające leczenie chorych dzieci.
Za linią mety na wszystkich uczestników biegu czekały pamiątkowe medale.

Ogromny sukces w Biegu Mikołajów osiągnęła Natalia Tracz, która zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz chłopcy- Jakub Płonka (II miejsce) i Paweł Żołyński (III miejsce).

Wszyscy uczniowie, szczęśliwi i przekonani o tym, że „każdy może zostać świętym Mikołajem”, wrócili do Oleśnicy dopiero wieczorem, bo po biegach czekały na nich atrakcje w GOjump.

Mikołaje z naszej szkoły: Alina Bokwa, Zuzanna Kowalczyk, Oskar Haduła, Maksymilian Woś, Paweł Żołyński, Jakub Płonka, Michał Płonka, Jakub Stopczyński, Wojciech Zapiór, Damian Dombek" - informuje Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe