Służby Ratownicze remontują ambulans

  • 09.12.2019, 16:50
  • Służby Ratownicze Oleśnica
Służby Ratownicze remontują ambulans
Pomogła firma GKN Driveline Polska.

"Miniony tydzień na długo zapisze się w historii naszej organizacji. Dzięki wsparciu firmy GKN Driveline Polska w ramach projektu GeKoN rozpoczęliśmy remont naszego głównego ambulansu.

Obecnie jest on wycofany z przydziału ratowniczego i poddawany jest szeregom napraw, konserwacji i modernizacji.

Niezmiernie nam miło, ponieważ firma GKN włączyła się nie tylko finansowo w to dzieło, ale także pracownicy firmy wspierają nas fizycznie przy pracach z tym związanych. Członkowie SR, zarówno ci którzy pracują w GKNie, jak i pozostali, oraz pracownicy z różnych działów i specjalności firmy GKN codziennie od środy przygotowują auto do dalszych prac, które będą wykonywane także dzięki wsparciu partnera GKNu, firmie Alucrom, która to zobowiązała się pomalowania naszego flagowego auta.

W najbliższym tygodniu czekają nas prace blacharskie i przygotowawcze do modernizacji. Po pomalowaniu pozostaną do wykonania prace mechaniczne, elektryczne, oklejenie na nowo samochodu (tu wspierać nas będzie firma FADO www.reklama,olesnica.pl) i doposażenie, które mamy nadzieję uda się także w ramach posiadanych z projektu GeKoN środków odświeżyć i ubogacić.

Już dziś dziękujemy wszystkim, którzy wspierają to dzieło. Cieszymy się, że kolejne firmy i osoby deklarują nam wsparcie. Wspomnieć tu koniecznie musimy pełni wdzięczności także firmie Olpoż Maciej Stępień, który to już obdarował nas nową gaśnicą do wyremontowanego ambulansu" - informują Służby Ratownicze z Oleśnicy.

Służby Ratownicze Oleśnica

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piocio
Piocio 13.12.2019, 22:39
Ruda Pani na zdjęciu - mega fajna :)

Pozostałe