Gospodarska wizyta

  • 06.12.2019, 16:49
  • Źródło: olesnica.pl
Gospodarska wizyta
"Robota idzie pełną parą" - informuje Sekcja Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Oleśnicy.

"Robota na ul. Polnej idzie pełną parą. Burmistrz Jan Bronś wizytował dzisiaj budowę. Realizowany zakres jest duży – nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki, zatoki parkingowe, kanalizacje i sieci, oświetlenie. Inwestycja potrwa do lipca 2020 roku. A kosztowała będzie 3,5 mln złotych" - informuje oficjalny profil Oleśnicy.

Źródło: olesnica.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Winnicki
Jan Winnicki 08.12.2019, 08:39
Oczywiście, że nonsens. Ja się z panem całkowicie zgadzam tylko, że przeforsowali. Wszyscy mówili nonsens, nonsens. Potem pod głosowanie proszę pana, kto za, kto przeciw, nie widzę, nie słyszę i już.
Jan Winnicki
Jan Winnicki 08.12.2019, 08:37
Proszę pani, niech mi pani o tym nie mówi. Ja pani powiem, że jak się na to patrzy to się serce kraje. Pani wie, że mnie te ciasteczka czasem w gardle stają? Ile ja razy mówiłem tam, że tak nie może być. Trzeba coś robić do cholery.
skandal  na budowie
skandal na budowie 07.12.2019, 15:24
Gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy?
Sekretarz POP
Sekretarz POP 07.12.2019, 14:57
O to to Święta prawda. W ZRB takie numery by nie przeszły!
Insp. Gadżet
Insp. Gadżet 07.12.2019, 10:49
Panie Janie BHP się kłania. Gdzie kamizelka, kask, odpowiednie obuwie? Lans rozumiem, niech się Pan cieszy że operator koparki nie uszkodził Pana łychą, bo by wina nie jego była, tylko osoby postronnej która kręciła się po budowie.
iga
iga 07.12.2019, 10:13

STYL rodem z PRL
Asesor z IPN
Asesor z IPN 07.12.2019, 08:08
Widać, że Sowa czerpie garściami pomysły z włoskiej szkoły propragandy lat 20 XX wieku: Duce traktorzysta, Duce żniwiarz, Duce budowlaniec ....
Kolińska
Kolińska 06.12.2019, 21:33
Panie gospodarzu, panie gospodarzu - chciałam klucz od suszarni... Pranie chciałam rozwiesić ....
czuję niesmak jak patrzę
czuję niesmak jak patrzę 06.12.2019, 20:58
Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Kołaciński nie promował się w taki idiotyczny sposób, po prostu robił swoje. Bronś, hmmm, szuka sukcesu na siłę, problem w tym, że jak zwykle niewyjściowo wygląda, a o to chyba mu chodziło. Kolejna antyreklama tego pana.
O
O 06.12.2019, 21:33
Jan Dzban
Mrówka
Mrówka 06.12.2019, 20:05
Jeden to nawet na inspektora się wyuczył...
Wieś Potiomkinowska
Wieś Potiomkinowska 06.12.2019, 19:46
My nie wstydzimy się dobrych wzorców:
https://www.facebook.com/pages…
Stanisław Anioł
Stanisław Anioł 06.12.2019, 19:40
Niech pan nie traci otuchy. Pisarz Sofronow, znał pan?
Nie? Szkoda. On proszę pana pracował w kuźni. Wie pan bo jego odgłosy pracy mobilizowały do twórczego wysiłku. No i doszedł do rezultatów.
  Heniu zbrojarz
Heniu zbrojarz 06.12.2019, 19:31
Tak tak na Kopernika to była kuźnia talentów. Niektóre zawiązane tam przyjaźnie procentują do dzisiaj.
Oszust mieszkaniowy
Oszust mieszkaniowy 06.12.2019, 19:30
O panowie! Widzicie? Widzicie co się tu dzieje? Ja jestem pełen najgorszych przeczuć. Przecież to dopiero teraz zostanie skopane w takim pośpiechu, tak do końca. Panowie widzicie tutaj, ja przygotowałem taki list protestacyjny, uroczyste zrzeczenie się mieszkań. Proszę to podpisać i traktować jako obowiązek absolutnie obywatelski.
Dyrektor ZRB
Dyrektor ZRB 06.12.2019, 19:28
Panie Zygmuncie jak bym to bardzo chętnie dla pana zrobił, ale czy pan chce, żeby za miesiąc panu kuli ściany? Przecież tłumaczę panu, że dokumentacja uzbrojenia poszła do ZBM-u. Komisja specjalistów musi to zatwierdzić. I wie pan, na pewno natrafili na jakieś nieprawidłowości i dlatego to tyle trwa.
Z kart historii najnowszej
Z kart historii najnowszej 06.12.2019, 19:25


Podczas gospodarskich wizyt I sekretarz KC PZPR Edward Gierek odwiedzał zakłady produkcyjne, kopalnie, huty, fabryki. Chętnie bywał na placach budowy, otwierał nowe odcinki dróg, rozmawiał z robotnikami. A wszystko to dla propagandy sukcesu - by pokazać światu i rodakom, że kraj rozwija się, a władza jest blisko ludu.


Robotnik Heniek
Robotnik Heniek 06.12.2019, 19:25
W sprawozdaniach miał być oddany w ubiegłym roku, więc został przyjęty, żeby się sprawozdania zgadzały. A teraz to on musi czekać na moce i luzy, bo są ważniejsze budowy, które się liczą do tegorocznego planu.
Staszek Bareja
Staszek Bareja 06.12.2019, 19:04
- Muszę przyznać panie kolego, że robota idzie z gazem!
- O tak, dobrze idzie robota!
Wicie, rozumicie
Wicie, rozumicie 06.12.2019, 17:00
Jak się macie ??? - zażartował burmistrz....
Dobrze !!! - zażartowali robotnicy .....

Pozostałe