Maraton spotkań w Bibliotece w Oleśnicy

  • 05.12.2019, 17:03
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa
Maraton spotkań w Bibliotece w Oleśnicy
Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja wspólnie z Fundacją Manufaktura Inicjatyw z Wrocławia zaprasza mieszkańców do kolejnych działań w ramach projektu CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ FUNDACJI MANUFAKTURA INICJATYW.

By zainspirować Was do aktywności kontynuujemy cykl tematycznych spotkań z ciekawymi osobami pn. „POSITIVE VIBES”. Celem cyklu jest z jednej strony promocja i zainteresowanie uczestników działalnością społeczną jak i integracja lokalna mieszkańców.

Zapiszcie sobie więc w kalendarzu te TRZY terminy bo warto będzie odwiedzić Bibliotekę w Oleśnicy!

11.12.2019 (środa), godz. 16.00 „TREKING POD DACHEM ŚWIATA – EVEREST BASE CAMP & KATHMANDU” – opowieść o podróży i akcji charytatywnej „Ubierz nepalską wioskę”. Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Zawadą. Współorganizatorem spotkania jest Centrum Kultury w Sycowie

13.12.2019 (piątek), godz. 17.00 „AKTYWNA DOBRA WIDAWA” Inspirujące spotkanie z Agnieszką Kasiną – z wykształcenia filolożka, specjalistka w zakresie funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Z organizacjami pozarządowymi związana od 2009 r. Prezeska Zarządu Lokalna Grupa Działania „Dobra Widawa”, Prezeska Zarządu Związku Stowarzyszeń Dolnośląskiej Sieci Partnerstw Lokalnych Grup Działania, członkini Rady Naukowo-Społecznej LKP „Lasy Rychtalskie”.

15.12.2019 (niedziela), godz. 16.00 „CYRK NA KÓŁKACH” – Spotkanie z Bagiennymi Świetlikami – pasjonatami sztuki cyrkowej. Podczas spotkania przedstawią ciekawe fakty na temat sztuki nowego cyrku w Polsce i na świecie oraz opowiedzą o zupełnie nowym ruchu jakim jest ogólnopolska Fundacja Sieć Pedagogiki Cyrku. Dodatkowo zapraszamy na warsztaty cyrkowe dla wszystkich „ZŁAP TO”!!!

MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala Konferencyjna Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10

Zadanie Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw dofinansowane jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe