Mc Donalds wyjaśnia kwestię płatnego parkowania

  • 05.12.2019, 16:04
  • OAI
Mc Donalds wyjaśnia kwestię płatnego parkowania
"Rozwiązanie to ma służyć temu, by goście restauracji mogli znaleźć miejsce do zaparkowania, co wcześniej często było niemożliwe" - wyjaśnia przedstawicielka sieci.

O płatnym parkowaniu pod restauracja sieci w Oleśnicy portal olesnica24.com napisała TUTAJ.

A oto nadesłane do nas wyjaśnienia sieci, sygnowane przez Patrycję Pazio:

"Informujemy, że parking przy restauracji McDonald’s położonej przy ul. Dobroszyckiej 3 w Oleśnicy jest płatny za parkowanie powyżej godziny od pobrania biletu. Administrowanie nim franczyzobiorczyni restauracji powierzyła firmie Europark. Rozwiązanie to ma służyć temu, by goście restauracji mogli znaleźć miejsce do zaparkowania, co wcześniej często było niemożliwe.

Informacja o tym znajduje się na wjeździe. Na terenie parkingu regulamin umieszczony jest w kilku miejscach. W środku lokalu są ulotki informacyjne. Pracownicy również zwracają uwagę gościom na konieczność pobrania kwitu parkingowego i umieszczenie go za szybą.

Jeśli nasz gość zapominał tego zrobić i znajdzie za wycieraczką wezwanie do zapłaty, wystarczy, że zgłosi się do pracownika McDonald’s. Pieczątka restauracji na paragonie z McDonald’s powinna wystarczyć do anulowania opłaty dodatkowej przez Europark".

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anton
anton 05.12.2019, 22:48
Koniec przesiadywania całymi dniami ! Przypominają ludziom że mają domy i nie są bezdomnymi a Mc Donalds nie jest poczekalnią dworcową !!!! Brawo wy !

Pozostałe