Złapią piłki w Solnikach Małych

  • 05.12.2019, 10:47
  • rpr
Złapią piłki w Solnikach Małych Grzegorz Huk
Zamontowano nowe piłkochwyty na boisku w Solnikach Małych (powiat oleśnicki).

Zarząd Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku - poprawa bazy sportowej II. Jedną z wybranych ofert był montaż dwóch piłkochwytów za bramkami na boisku w Solnikach Małych. Wniosek w imieniu klubu LZS Solniki Małe złożył Mariusz Karakuła, przy wsparciu Urzędu Miejskiego i Aleksandry Borówki, podinspektor ds. funduszy zewnętrznych i rozwoju obszarów wiejskich.

Każdy piłkochwyt ma długość 30 m oraz wysokość 6 m. Kosztowały 17.508 zł (w tym 8.500 to dofinansowanie z Urzędu Wojewódzkiego, a 9.008 to dotacja z UM w Bierutowie).

- Dziękuję burmistrzowi Bierutowa, Radzie Sportu w Bierutowie za przyznanie środków, a podinspektor Oli Borówce za pomoc i dobra współpracę - mówi prezes Mariusz Karakuła. I dodaje: - Trzeba podziękować też firmie Legend Miłosz Wrzesiński z Wrocławia za rzetelne i terminowe postawienie piłkochwytów oraz dobra współpracę.

Piłkochwyty będą służyły dzieciom z LZS Solnik Małych i UKS Bierutów. Na boisku grają trzy grupy młodzieżowe i grupa seniorów.

rpr

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

q
q 07.12.2019, 18:46
Ale nowina

Pozostałe