Warsztaty ceramiczne licealistów z Oleśnicy

  • 04.12.2019, 19:59
  • K. Czerska, J. Leśniewska
Warsztaty ceramiczne licealistów z Oleśnicy
Napisały o nich dwie uczennice.

25 listopada o godzinie 8.00 grupa 29 uczniów z klas: 1gb, 2a,2c udała się na warsztaty ceramiczne do studia Malu Mika we Wrocławiu przy ulicy Jagiełły. Warsztaty były prowadzone przez gościa z Irlandii.

Na początku zostały nam przedstawione różne techniki malowania ceramiki. Do wyboru mieliśmy kubki lub talerzyki deserowe. W przeciągu dwóch godzin powstały niesamowite i unikatowe małe dzieła sztuki, które wyszły spod rąk uczniów i opiekunów (P. Eleonory Marmajewskiej i Pani Marty Wójcik) naszej szkoły. Nasze rękodzieła zostaną nam przekazane po około tygodniu, po wypaleniu ich w specjalnym piecu. › camera

Następnie udaliśmy się na Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Nie licząc możliwości posmakowania różnych pyszności, poczucia i poznania stoisk znajdujących się tam, otrzymaliśmy specjalne zadanie od naszych opiekunek. Polegało ono na znalezieniu najbardziej oryginalnej rzeczy, jedzenia lub stoiska. Zdjęciom nie było końca.

W godzinach popołudniowych wróciliśmy do domu, do Oleśnicy. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze tam wrócić w niedalekiej przyszłości.

K. Czerska, J. Leśniewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe