WICEBURMISTRZ REZYGNUJE, czyli WŁADZA SIĘ UKŁADA

  • 8.11.2018, 17:10 (aktualizacja 08.11.2018 18:23)
  • rpr
WICEBURMISTRZ REZYGNUJE, czyli WŁADZA SIĘ UKŁADA
Wiceburmistrz rezygnuje. Starosta i wicestarosta bez niespodzianek. Kobieta pokieruje Radą Miejską...

Przed dwoma tygodniami Panorama Oleśnicka  podała, że w wyniku koalicyjnych ustaleń Koalicji Obywatelskiej i Ruchu Samorządowego nowym starostą zostanie Jan Dżugaj z KO, jego zastępcą Sławomir Kapica z RS, a fotel szefa Rady przypadnie Adamowi Horbaczowi (RS).

Te informacje potwierdziły się - tak się stanie. W Zarządzie większość musi mieć KO, więc jego członkami zostaną liderzy Platformy - Wioletta Efinowicz i Jarosław Polański. Piąte miejsce pozostaje do obsadzenia przez RS. Ono z kolei jest powiązane z układanką powyborczą we władzach Oleśnicy.

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Twardogórze przestanie być najprawdopodobniej Maria Susidko, więc zostanie albo wiceburmistrzem Oleśnicy lub wróci na fotel dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej w Oleśnicy. Przypomnijmy, że wiceburmistrzem będzie też Damian Siedlecki.

Z kolei w Bierutowie na przewodniczącą Rady Miejskiej rekomendowana będzie Irena Wysocka-Przybyłek. Dzisiaj wiceburmistrz Andrzej Czechowski złożył na ręce burmistrza Władysława Kobiałki rezygnację.
rpr
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czas zapłaty nadchodzi
Czas zapłaty nadchodzi 10.11.2018, 14:14
Skok na kasę szyty od kilku dni. Nowe stanowiska, a konsekwencji przerost zatrudniejia administracji kosztować będzie słono. Zapłacimy jako podatnicy co do złotówki. Trzymajcie się za portfele . I tak podwyżki za śmieci, woda, ścieki, ciepło z ciepłowni miejskiej. Do tego wzrost podatków od nieruchomości , wzrost opłat za przedszkola. Będzie ostra jazda
ja
ja 9.11.2018, 21:10
Etatów ma ile wlezie..
stowa
stowa 9.11.2018, 20:01
gowno odklejlo sie o tonacego/ przylepia si e do warwku. OLESNICA juz zaluje wyboru. Ale nie myscie ze to 5lat. REFERENDUM, nie wiecie co to jest to decyzje NIEOMYLNEGO.
Janek Koperta
Janek Koperta 9.11.2018, 18:16
Proponuję organizację Dni Powiatu Oleśnickiego!
Temistokles Cebowski
Temistokles Cebowski 9.11.2018, 18:24
Współpracę z jaką agencją proponujesz Janek?
pytam
pytam 9.11.2018, 12:24
Ile ta susidko etatów zebrała?
Wiceburmistrz
radna powiatowa
radca prawny Bierutów
czegoś jeszcze nie wiemy - ile tych etatów masz kobieto?
odpowiadam
odpowiadam 9.11.2018, 18:14
Bierutów to nie, ale prelegentka w Pceik to tak.
ekl
ekl 9.11.2018, 15:11
doinformuj się bo w Bierutowie jest inna Pani Susidko radcą prawnym
Strach się bać
Strach się bać 9.11.2018, 07:27
Stary Bronś dyktator wygrał w tej zgniłej Obleśnicy, będziecie mieli zaś zgniłe układy. Wraca Szpilka, fryzjer , Marycha, super niedorzeczniczka ,kawka Henio. Byndzie krwawa zemsta za przegrane wybory 4 lata temu!
wyborca
wyborca 9.11.2018, 07:47
Nie rozumiem... Oleśnica przecież wybrała...
Czyż nie?
Czyż nie? 9.11.2018, 08:22
Nie rozumiesz ? Ty też dokonałeś parę życiowych wyborów i co? Zostałeś w czarnej d.pie!
wyborca
wyborca 9.11.2018, 10:22
Nie, ja na szczęście nie musiałem głosować w Oleśnicy. A gdybym nawet głosował to na pewno nie na Bronsia. Podkreślam tylko naiwność, żeby nie powiedzieć głupotę, mieszkańców Oleśnicy. Zobacz naszą Twardogórę. można? Można...
Czyż nie?
Czyż nie? 9.11.2018, 18:14
No to Cię popieram :-)
Tymek
Tymek 9.11.2018, 06:47
Masakra. Do koryta starzy wrocili. Bedzie z nami zle. Szpilyk juz z biblioteki sie pakuje i znow bedzie brylowac.
..
.. 8.11.2018, 21:03
Wszedzie zmiany tylko tu zgrane blotki
Who is who
Who is who 8.11.2018, 20:04
Janek Koperta.
ot układanka
ot układanka 8.11.2018, 19:53
Dupiak na miejsce Bartkowiaka, Bartkowiak z wydzialu na wydzial, Czajkowski z wydzialu na redakcje, Pupiak do lasu, a Stefaniak z Paxu do Smiaxu
val
val 8.11.2018, 19:50
Nie wiecie dlaczego przegrał Potyrała? zapytajcie rodziców w szkołach! I po co było Zbyszku wyciagać pomocną dloń dla pani z Olesnicy ? Znowu sie sfrajerzyłeś .... Ty w odstawke a ona dalej na stołku zostanie ech
a
a 8.11.2018, 18:52
Wynik najlepszy więc i fotel najlepszy. Brawo Janek!
sergio
sergio 8.11.2018, 18:32
Janek koperta? Faktycznie !!!!!! Sławko z nim nie wytrzyma dłuzej niz rok
Ukryta Kamera
Ukryta Kamera 8.11.2018, 18:27
Dżugaj starostą ha ha ha! Koperta na Dni Twardogóry!! Przypomnieć!!!
,
, 8.11.2018, 18:22
Z tym starosta będzie niezła jazda! Bez trzymanki
Kmicic
Kmicic 8.11.2018, 17:34
W TWardogórze maja dośc no to na stołek do Olesnicy. Kocham kocham kocham te roszady!!!
proste
proste 8.11.2018, 19:42
Tak będzie cały czas dopóki ludzie będą głosować ciągle na te same osoby. A ponieważ ludzie w większości są durni, mało rozgarnięci i nie myślący, więc dalej będą głosować na kogoś bo jest znany i już ma "doświadczenie", a wybrani w ten sposób cwaniaczki dalej będą robić swoje roszady.
yankiel
yankiel 9.11.2018, 10:12
Dopóki w lodówce jest coś do żarcia (i do wypicia), a w telewizji do obejrzenia to taki "motłoch" w czterech literach ma to kto będzie rządził... z resztą ta większość nie wie co to jest samodzielne myślenie...
luka