TVP Wrocław podejmuje temat zwolnień lekarzy w szpitalu w Oleśnicy

  • 04.12.2019, 11:52
  • OAI
TVP Wrocław podejmuje temat zwolnień lekarzy w szpitalu w Oleśnicy Grzegorz Huk
Informację o wypowiedzeniach ujawniła wczoraj "Panorama Oleśnicka".

Przedwczoraj zapowiadaliśmy materiał "Panoramy Oleśnickiej", która ujawniła wczoraj, że wszyscy lekarze z oddziału wewnętrznego szpitala w Oleśnicy złożyli wypowiedzenia umów o pracę i kontraktów.

Po publikacji "Oleśnickiej" sprawą zainteresowali się dziennikarze innych mediów. Dzisiaj do szpitala przyjechała wrocławska telewizja.

- Co się dzieje w szpitalu? - zapytała redaktor Urszula Bąk z TVP Wrocław.

- To nie jest nic nadzwyczajnego - bagatelizował sprawę dyrektor Krzysztof Wywrot. -  Ja muszę zapewnić ciągłość pracy szpitala. Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki, to trudno. Obecnie kompletuje nową załogę - dodał dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali.

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brutalna prawda
Brutalna prawda 05.12.2019, 19:17
Ale telewizja Sorosa to dopiero krynica prawdy....
sprostowanie
sprostowanie 05.12.2019, 13:37
tvpis to nie telewizja :))
siema
siema 05.12.2019, 13:18
Pies mordę lizał tym lekarzom, krzyż na drogę, pan dyrektor spokojnie ogarnie temat i po sprawie !!!
ala
ala 04.12.2019, 22:14
Niech dyrektor odpowie za co dostał swoją fuchę
Agent Tomek
Agent Tomek 04.12.2019, 18:44
Prywata na porodówce? Proszę coś bliżej, bo to bardzo ciekawe?
Danuta
Danuta 04.12.2019, 18:36
Porządek i stabilizację na oddziałach miała wprowadzić dyrektor od spraw medycznych-tak niedawno napisaliście...To ona jest odpowiedzialna za ten chaos
Misia
Misia 04.12.2019, 17:26
Pan Wywrot wywrócił porządek do góry nogami.Ciekawe czy internistów sprowadzi z Wielkopolski? A może z Wrocławia?
i już
i już 04.12.2019, 15:41
przede wszystkim lekarze muszą zadeklarować że kochają Dżugaja i Bronsia oraz cały zarząd powiatu z Polańskim Susidko Szmaj itd. na czele...................... a potem się zobaczy..... jak widać nie zadeklarowali tej miłości i postanowili odejść - te perturbacje szpitalne są już nużące nie wiadomo ile ich będzie i kiedy się zakończą - nie wygląda to dobrze no ale ktoś ich wybrał i mamy takich przedstawicieli jakich wybrano
i już
i już 04.12.2019, 15:41
przede wszystkim lekarze muszą zadeklarować że kochają Dżugaja i Bronsia oraz cały zarząd powiatu z Polańskim Susidko Szmaj itd. na czele...................... a potem się zobaczy..... jak widać nie zadeklarowali tej miłości i postanowili odejść - te perturbacje szpitalne są już nużące nie wiadomo ile ich będzie i kiedy się zakończą - nie wygląda to dobrze no ale ktoś ich wybrał i mamy takich przedstawicieli jakich wybrano
i już
i już 04.12.2019, 15:41
przede wszystkim lekarze muszą zadeklarować że kochają Dżugaja i Bronsia oraz cały zarząd powiatu z Polańskim Susidko Szmaj itd. na czele...................... a potem się zobaczy..... jak widać nie zadeklarowali tej miłości i postanowili odejść - te perturbacje szpitalne są już nużące nie wiadomo ile ich będzie i kiedy się zakończą - nie wygląda to dobrze no ale ktoś ich wybrał i mamy takich przedstawicieli jakich wybrano
nieśmiało pytam
nieśmiało pytam 04.12.2019, 14:06
Czyżby pan starostwa rozwalił oleśnicki szpital?
Ola
Ola 04.12.2019, 13:29
No to może TV zajmie się ta prywata na porodówce?No chyba czas najwyższy
Misia
Misia 04.12.2019, 13:28
To tragifarsa.Zwolnic dyrektora,który wyprowadził szpitale z zapaści i skompletował obsadę lekarską z przyczyn politycznych? A kredyt kto lub co(podmiot) spłaci jeśli bez interny szpital pójdzie do likwidacji? Nowy dyrektor ? Stary dyrektor? Powiat? I znów odpowiedzialność się rozmyje? A mieszkańcy? Gdzie tu logika a gdzie polityka?
dno
dno 04.12.2019, 12:20
no jaja polityczne w tym szpitaliku są "nasi lekarze" i ichni lekarze" bo faktem jest że dyrektor szpitala musi być z nadania politycznego - no i jest z PO jak i cały zarząd szpital jest w łapach ludzi Bronisa, a teraz poszukują lekarzy też z nadania PO ?Bo tamci byli z innego klucza od innego dyrektora i rozmawiać nie będę? porozumienia szukać też nie zamierzam, poszukam sobie innych lekarzy?To wszystko już nie tylko stanęło na głowie ale staje się domem wariatów.

Pozostałe