Jest praca w Urzędzie Miejskim

  • 03.12.2019, 18:15
  • OAI
Jest praca w Urzędzie Miejskim
Burmistrz Bierutowa ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor ds. kancelaryjnych w Urzędzie Miejskim w Bierutowie (powiat oleśnicki).

Kandydat ubiegający się o zatrudnienie musi spełniać wymagania niezbędne, w tym m.in.  posiadać wykształcenie wyższe i znajomość zagadnień niezbędnych na stanowisku, a wynikających z: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o dostępie do informacji publicznej, ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o finansach publicznych oraz aktów wykonawczych do nich.

Dokumenty należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Bierutowie (powiat oleśnicki) lub wysłać pocztą do 16 grudnia 2019 r. do godz. 16.30.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe