Oleśnickie SLD protestuje

  • 01.12.2019, 17:22
  • OAI
Oleśnickie SLD protestuje www.facebook.com/ArkadiuszSikoraSLD
Arkadiusz Sikora i Andrzej Szałek wspierali protest byłych funkcjonariuszy służb mundurowych.

"Wczesnym rankiem pod Sądem Okręgowym we Wrocławiu wspieraliśmy protest byłych funkcjonariuszy Służb Mundurowych. Protestowali przeciwko opieszałości sądów, które celowo opóźniają rozpatrzenie ich spraw.

W imieniu SLD i Klubu Parlamentarnego Lewicy zapewniłem ich, że już niebawem złożymy do Marszałka Sejmu projekt ustawy przywracając im niesłusznie ukradzione przez PiS prawa" - informuje Arkadiusz Sikora.

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aniela
Aniela 02.12.2019, 20:41
Komusze pomioty podnoszą głowę ! I po co była walka o zrzucenie czerwonego jarzma skoro komuna powraca !!! Zdelegalizować czerwoną mafię
igor
igor 02.12.2019, 10:26
powinni siedzieć w ***, niech się cieszą, że PIS pozwolił im być na wolności
kor
kor 02.12.2019, 07:22
Za jakie to zasługi dla wolnej Polski domagają się specjalnych przywilejów emerytalnych? Tylu ludziom złamali życie i zdrowie...
kotek
kotek 02.12.2019, 04:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Q
Q 02.12.2019, 00:07
Do pracy a nie lansowac sie poprostu trzeba bylo nie glosowac na Pis teraz robic pikiety too juz zapozno Pisiory pokazuja co zrobia ciemnogrodemPolska to ciemny rod taka prawda poczekamy jeszcze troche to bedzie wesolo od obiecanek i mowionego klamstwa q
Olek
Olek 01.12.2019, 22:59
W ogóle sie nie wstydzą że byli w ub/sb
- w normalnym kraju siedzieliby w wiezieniu. Po 89 roku zostali pod ochronną a trraz jeszcze sie domagają, tfuuu
A na drzewach zamias liści......
Antykomunista
Antykomunista 01.12.2019, 22:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

xyz
xyz 01.12.2019, 20:41
A,to prawda,sprawy w sądach toczą się latami,!Sprawa z powództwa cywilnego w sądzie karnym ponad rok i nawet świadkowie do tej pory nie zostali przesłuchani.Ale tak było osiem lat temu również,także to wina systemu.Przykre,ale prawdziwe!

Pozostałe