Zakaz wstępu w Parku Nad Stawami. Mostek grozi zawaleniem...

  • 01.12.2019, 11:22
  • OAI
Zakaz wstępu w Parku Nad Stawami. Mostek grozi zawaleniem... Oleśnica Razem
"W jesiennym słońcu widać jak na dłoni, jak Oleśnica "odzyskała" blask"... - ironizuje opozycja.

"Piękna pogoda, rześkie powietrze zachęca oleśniczan do spacerów. Niestety, wielu zaskoczonych mieszkańców naocznie przekonuje się, że jeden z najbardziej urokliwych zakątków miasta stał się antywizytówką Oleśnicy.

Przez cały 2019 roku burmistrz Jan Bronś wydawał setki tysięcy złotych na rzekomą promocje miasta m.in. na zlecenia dla swojego koordynatora kampanii, na propagandowe artykuły w lokalnych mediach, czy słynny "Projekt Plaża" w Dziwnowie. W konsekwencji na "Projekt Mostek" funduszy w budżecie nie wystarczyło, a spacerowiczów nad stawami wita dziś napis "Zakaz wstępu! Grozi zawaleniem" 

Z kolei pozostawiony sam sobie, zniszczony banner na przystani wodnej Atola nasuwa pytanie: czy jest na pokładzie miejskiej spółki jakiś kapitan?

W jesiennym słońcu widać jak na dłoni, jak Oleśnica "odzyskała" blask...".

Powyższy wpis umieściła na swoim profilu Oleśnica Razem, skupiająca oleśnicką opozycję samorządową. 

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lolo
lolo 02.12.2019, 15:21
Dziwne, mostek w dobrym stanie, rozlatuje się po objęciu władzy przez obecnie panujących. A nie jest to tak, jak mówią co niektórzy, że o to zawalczył poprzednik?
Szok
Szok 02.12.2019, 12:35
Żenada dla urzedu ale jaka władza taki mostek wiec wszystko jasne !!! tym bardziej tyle ludzi co spaceruje a taki babol to tak.jakby to majatek kosztowało!!!
augustus
augustus 02.12.2019, 12:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 02.12.2019, 11:04
Mostek wybudowany za czasów Bronsia, rzadko używany i nie wykorzystywany przez ruch samochodowy powinien wytrzymać 30 lat bez remontu, a on ma, o ile pamiętam, około 12-15 lat. nieterminowa konserwacja? Nieodpowiednie materiały?
utyty spocony
utyty spocony 02.12.2019, 11:03
Podeprze się palem, zwiążę sznurkami, będzie jak z halą i kąpieliskiem.
TIWWAL
TIWWAL 02.12.2019, 09:18
Panie Janku, my naprawimy!!!! Później dogadamy się jak zwykle .....
Dość satrapy
Dość satrapy 02.12.2019, 06:46
Precz z dyktatorem Bronsiem!
?
? 01.12.2019, 22:44
A może niech ten koordynator kampanii Bronsia weźmie zlecenie i naprawi. Z pół miliona wystarczy?
Anty PiS
Anty PiS 01.12.2019, 19:44
Pediatra rządził czyery lata i zaniedbał.
?
? 01.12.2019, 20:10
I nieudacznik Bronś przez ponad rok nie naprawił? Ponad rok mostek zamknięty
oleśniczanin
oleśniczanin 01.12.2019, 22:05
Ja chodziłem po tym mostku miesiąc temu i nie był zamknięty. Szybko ci czas leci. A propos, jeżeli ponad rok jest zamknięty, to co zrobił poprzedni burmistrz bo obecny jest dopiero rok a nie jak poszesz PONAD ROK
M
M 01.12.2019, 22:14
No to jak miesiąc temu był otwarty to wina Bronsia, bo zaniedbał przegląd. Za Kołacinskiego nigdy nie był zamykany.
lolo
lolo 02.12.2019, 15:23
I dlatego się sypie...
mieszkaniec
mieszkaniec 01.12.2019, 22:33
Jak widać piszemy żeby pisać i opluwać a o faktach fige wiemy. Ot cała oleśnicka opozycja.
oleśniczanin
oleśniczanin 01.12.2019, 22:30
Nie był bo nie wiedział nawet jaki jest jego stan. Za poprzednika liczył się tylko lans :)
?
? 01.12.2019, 22:47
A teraz jest zamknięty bo kasa poszła na wyjazd urzędników do Dziwnowa czy może na zlecenia dla skazanej Katarzyny K?
Lulek
Lulek 01.12.2019, 19:07
Ten mostek to juz bardzo zle wygladal. W sama pore go zamkneli. Prosimy o szybka naprawe.
Szkoda
Szkoda 01.12.2019, 18:59
Najpiekniejszy zabytek czyli Zamek juz nie jest oświetlony. Naprawdę miasto powoli traci blask.
zabytek
zabytek 01.12.2019, 19:36
Kiedyś to było "sztandar wyprowadzić" i ostatni gasi światło. A teraz odwrotnie?. Gaszą światła, aby nikt nic nie widział.
.
. 01.12.2019, 18:25
https://www.facebook.com/JanDz…
Olek
Olek 01.12.2019, 17:11
Oleśnica na równi pochyłej. Syf w mieście, żule opanowały rynek, na każdym kroku widać zaniedbania
antypis
antypis 01.12.2019, 16:28
Kaczki Kaczyńskiego taki mostek zbudowały na jaki je było stać to co się dziwić że ruina. Cała Polska w ruinie! Precz z Kaczorem!
zośka
zośka 01.12.2019, 15:33
Przy murze od strony ulicy Rzemieślniczej już większość lamp nie świeci. Jeszcze 4 lata rządów ciemnej strony mocy....
.
. 01.12.2019, 15:08
Pieniędzy nie ma i nie będzie
Taka prawda
Taka prawda 01.12.2019, 14:33
Obraz nędzy i rozpaczy. Tak można podsumować rządy Jana B.
Jarek
Jarek 01.12.2019, 15:25
To poprzednicy zostawili taką Ruinę człowieku z Ciemnogrodu.
..
.. 01.12.2019, 22:49
Tępoto, ten mostek wybudowali przed 2014 r.
.
. 01.12.2019, 16:14
Jak Bronś nie potrafi naprawić mostka przez ponad rok, to jest nieudacznikiem do kwadratu
Helena M.
Helena M. 01.12.2019, 16:41
Niech naprawia ten co wybudował i tak spieprzył, a nie Bronś!
Inspektor
Inspektor 02.12.2019, 11:10
Czyli jasiek budowlaniec.
..
.. 01.12.2019, 23:02
Tępoto, ten mostek wybudowali przed 2014 r.
mostek
mostek 01.12.2019, 19:39
To kto ten mostek wybudował, Pan Burmistrz Kołaciński?.
???
??? 01.12.2019, 20:49
Przecież Bronś pracował we Wrocławiu to jak miał wybudoać?
s
s 01.12.2019, 17:12
A za co Bronś bierze kasę? Za NIC nie robienie? Głupiego mostku nie potrafi naprawić. WSTYD
Jacek
Jacek 01.12.2019, 13:44
Co za pomyleniec to napisał?.
Przecież uszkodzony mostek to nie park tylko pozostałość po poprzednikach" RUINA PiS ".
Ale i z tym nowa wladza też sobie poradzi, po ich kolesiach z komuny było jeszcze gorzej i też sobie Pan Bronś dał radę.
rząd procentów
rząd procentów 01.12.2019, 13:41
Uważajcie, bo Bronś jak zapłaci za remont to ustawi szlaban i będzie myto pobierał. Holistycznie
Jarosław
Jarosław 01.12.2019, 13:50
Ty pomazancu pisowski, masz pomysły rodem z komuny jak Wy wszyscy.
ks. Sowa
ks. Sowa 01.12.2019, 12:16
Czas przywrócić Oleśnicy blask.
Czas przerwać ten nieudany eksperyment.

Pozostałe