NASZ NEWS: Sekretarz został odwołany!

  • 29.11.2019, 16:19
  • rpr
NASZ NEWS: Sekretarz został odwołany! Krzysztof Dziedzic
Piotr Kwaśny nie jest już sekretarzem powiatu oleśnickiego.

Jak dowiedział się portal olesnica24.com, Piotr Kwaśny otrzymał wypowiedzenie dotychczasowych warunków pracy i propozycję przyjęcia nowego stanowiska.

Oznacza to, że nie jest już sekretarzem powiatu oleśnickiego. Przyjął propozycje pracy w Starostwie jako pełnomocnik ds. informacji niejawnych i inspektor danych osobowych.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kidawa na prezydenta.
Kidawa na prezydenta. Wczoraj, 12:12
Ze szpitala tez pan Dzugaj w.koncu lekarzy pisowcow pogonil. Beda leczyc nasi.
to jest takie proste
to jest takie proste 06.12.2019, 06:28
Nie ma ludzi niezastąpionych, a facet i tak zbyt długo był przyspawany do stołka dodatkowo starosta ma prawo dobierać sobie współpracowników według własnego własnego pomysłu
ala
ala 07.12.2019, 01:32
wedlug ciebie nalezy wymieniac stolki co kilka lat?
na pohybel
na pohybel Wczoraj, 13:11
Ala lubi kwaśne jabłka ???
pa pa
pa pa 05.12.2019, 13:22
Kwaśny był mistrzem w pozorowaniu pracy...
Marek
Marek 05.12.2019, 22:16
a ty jestes mistrzem w pozorowaniu tozsamosci. pokaz sie, anonimie zawszony ;-)
Henryk W.
Henryk W. 04.12.2019, 00:14
PIS zabagnił powiat. Trzeba zrobić sprzątanie po Wojtku i Alku.Przykład ZDP protokół kontroli. Ostrowina to samo. Z PCEIK ucieczka. Szpital już leży.Oleśnica sama się nie oczyści z nalotu pisowskiego.Musi człowiek niezłomny z zewnątrz wyczyścić stajnie Wojciecha. Pan Dżugaj się nadaje. Oczyści Oleśnice i powiat ze złogów. Kacze pióra będą fruwać!
amis
amis 04.12.2019, 19:16
Dobra madralo, a co do tego ma Kwasny?
Henryk W.
Henryk W. 04.12.2019, 22:04
Janek Dżugaj prześwietlił wszystkich do piątego pokolenia! To profesjonalista!
Para
Para 05.12.2019, 22:15
Henryku i co odkryl? ze jestes idiota a kazde twoje pokolenie jest ze wsi twarodogra? Odloz internet, bo ci nie sluzy
tak trzymać
tak trzymać 04.12.2019, 19:08
Henio, pięknie mówisz, za parę miesięcy będzie czyściutko jak nigdzie, nie będzie lekarzy, a ostatni zgasi światło w szpitalu.
tobi
tobi 03.12.2019, 22:43
PROPONUJE LUDZIOM Z TWARDOGORY WRACAC DO TWARDOGORY! :D A NIE LECZYC KOMPLEKSY W OLESNICY
janka
janka 03.12.2019, 21:19
Jestem urzedniczką z powiatu olesnickiego. Nie znam osobiscie Pana Kwasnego. Jedyne co o nim zawsze słyszałam, że to bardzo kompetentna, rzeczowa osoba nie bawiąca się w politykę. Szkoda takich niezależnych ludzi, którzy robią swoje. Panie Piotrku-powodzenia !
Pani Janko!
Pani Janko! 03.12.2019, 22:14
Nie moze Pani jakkolwiek zareagowac? Jakie sa nastroje? Wszyscy beda siedziec cicho i nie reagowac na rozpierduche takiej instytucji...?
Kris
Kris 03.12.2019, 16:03
Sluchajcie, moze zamiast wyrazac solidarnosc z Panem Piotrem, zrobicie cos z tym? Ile mozna pozwalac na takie cos? Jestesmy ludzmi czy rybami?
Tutsi
Tutsi 03.12.2019, 09:30
Zwalniają niezależnych sędziów, zwalniają niezależnych urzędników. W prymitywnym zarządzaniu liczą się tylko swoi. Państwo i samorząd nie są celem tych ludzi. Celem jest własne plemię.
EM
EM 03.12.2019, 08:04
HRABIA BURMISTRZ I JEGO PRZY***S STAROSTA ZROBILI SWOJE .PANIE KWAŚNY JESTEŚMY Z PANEM ,OLEJ PAN KACYKÓW I RÓB PAN SWOJE JESTEŚMY Z PANEM A NA ZDRAJCÓW SZUBRAWCÓW PRZYJDZIE CZAS ROZLICZYMY ICH
uma
uma 03.12.2019, 00:43
Naprawde ktos w tej WSI twardogora mysli ze Kwasny to PIS.. Pacany
emeryt wojskowy
emeryt wojskowy 04.12.2019, 00:25
Pisiory są głęboko zakamuflowane żebyś się nie spodziewał po człowieku. Trzeba im testy DNA robić na kaczyzm.
Twardogórzanin
Twardogórzanin 02.12.2019, 06:19
Brawo Janie Dż jak to się mówi ,, boso ale ostrogach"
AKris
AKris 03.12.2019, 00:42
nawet sie nie kryjesz z tym ze twardogorzanie maja obsadzac stanowiska? ;-) to dopiero leczenie problemow i kompleksow
On
On 01.12.2019, 16:45
A znajdźcie choć jedną osobę w Oleśnicy, która byłaby lepsza od wsiochow ..z Twardogory....
misiek
misiek 01.12.2019, 15:12
Przecież starosta, chłopak granatem oderwany od obrabiarki bez wykształcenia chce się pozbyć mądrzejszych od siebie. Tak działa oleśnicka Platforma. Proste chłopaki z wiochy nie znoszą inteligencików z dużego miasta, TKM.
Wolne Sądy!
Wolne Sądy! 30.11.2019, 16:42
Pisiorów należy wyciąć i dać naszych ludzi w tej miejsca. Niech szukają zatrudnienia w CBA! Tam trzeba prześwietlać Banasia co miał trzy kamienice, a mizerne dochody.
HGW
HGW 30.11.2019, 20:59
Jełopie lub jełopko! Pan Kwaśny ma tyle wspólnego z PiSem, co ty z myśleniem. Był sekretarzem od wielu lat. Więc nie pisz durnot.
.
. 30.11.2019, 16:18
Macie swoje PO wyborcy!!! Dżugaj identycznie jak Bronś( tu musielibyście wodzieć moją minę, boli mnie wszystko kiedy piszę to nazwisko) tnie wszystkich , ale to wszystkich bez wyjątku którzy ośmielili się być w dobrych stosunkach z poprzednią ekipą. Nie ulega wątpliwości, że pan Piotr to urzędnik z niezwykłym doświadczeniem i wiedzą, trudno będzie znaleźć kogoś z podobnym bagażem umiejetności. Cóż, moim zdaniem przyszedl czas na oddolną inicjatywę mieszkańców, aby wreszcie dać kres temu haniebnemu postępowaniu, zarówno w mieście jak i powiecie. Dlaczego oddolną? Bo to sami Oleśniczamie naważyli tego piwa, powinni coś z tym zrobić, nie można bezczynnie przyglądać się jak są poniżani ludzie uczciwi z kregosłupem moralnym.
n
n 01.12.2019, 11:39
nic samodzielnie Oleśniczanie nie są w stanie uczynić bo to jednak infantylny i emocjonalny ludek kierujący się emocjami - patologia będzie trwać całymi latami bo jest TOLEROWANA a czasami OCZEKIWANA (bo jeśli nie nastąpił przełom w ostatnich latach to tego przełomu mentalnego nigdy nie będzie)
mawi
mawi 30.11.2019, 14:58
Jak mozna tak traktowac wieloletnich pracownikow. Panie Piotrze, cala Olesnica jest z Panem
mistrz
mistrz 30.11.2019, 16:51
Powiem więcej, takich zakłamanych wazeliniarzy nawet trzeba tak traktować
kk
kk 30.11.2019, 20:47
Podpisz sie imieniem i nazwiskiem skoro takie inwektywy rzucasz, baranie. Anonimowo łatwo coś takiego rzucać
krótka historia
krótka historia 01.12.2019, 11:54
najpierw kilkanaście lat zausznik Potyrały, potem kolaboracja z pisem, jemu się to
należało !!!
;)
;) 30.11.2019, 15:18
Mów za siebie
Sok.z.buraka
Sok.z.buraka 30.11.2019, 13:46
Albo się zapisują do Platformy, albo szukać pracy gdzie indziej!! Proste. Brawo panie Janie!
Debris
Debris 30.11.2019, 13:11
Poznałam Pana Piotra. Kultura, jak mało gdzie, a przed PIS bronił, jak przed ogniem!! Panie Piotrze iść dalej i zostawić Frajerów za soba!!
 G
G 30.11.2019, 12:48
Podobno na liście są kolejni......
:))
:)) 30.11.2019, 13:08
I bardzo dobrze !!!
Hero
Hero 30.11.2019, 08:48
Kolejny właściciel lokalnego folwarku, pozbywa się fachowca. Jeden ma wiedzę drugi niezdrowe ambicje. Panie Piotrze walczyć!
oreo ;)
oreo ;) 30.11.2019, 11:04
Ze niby kto jest fachowcem...???

Pozostałe