Jesienna lustracja dróg w powiecie oleśnickim

  • 26.11.2019, 12:50
  • mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Jesienna lustracja dróg w powiecie oleśnickim
W powiecie oleśnickim rozpoczęła się jesienna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.

Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy wraz z zarządcami dróg miejskich i powiatowych, prowadzi przegląd stanu oznakowania dróg. Działania mają na celu ujawnianie miejsc, które mogą powodować zagrożenia. W szczególności przeglądowi podlega: sprzeczne, nieprawidłowe i nieczytelne oznakowanie, nadmiernie restrykcyjne ograniczenia prędkości, brak lub zniszczone urządzenia drogowe, źle profilowane fragmenty dróg, drzewa rosnące zbyt blisko jezdni oraz inne utrudnienia, mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

W związku z powyższym mieszkańcy powiatu oleśnickiego mogą również zgłaszać swoje opinie, uwagi i sugestie, dotyczące infrastruktury drogowej, które można kierować:

  •  mailem na adres: [email protected]l
  • telefonicznie pod numerem Sekretariatu Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy 71 397 62 83 – od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30
  • lub faxem pod numer telefonu 71 397 62 42.

 

 

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poezja
Poezja 26.11.2019, 13:05
Zapraszam na 2 odcinki dróg powiatowych . Pierwszy z Twardogóry przez Chełstówek do drogi K25 oraz drugi z Cieśli w stronę Nowoszyc.

Pozostałe