WŁADZA UDERZA PO KIESZENI! PODWYŻKI ZA ŚMIECI, WODĘ I NIERUCHOMOŚCI!

  • 26.11.2019, 07:41
  • Żródło: Panorama Oleśnicka
WŁADZA UDERZA PO KIESZENI! PODWYŻKI ZA ŚMIECI, WODĘ I  NIERUCHOMOŚCI! pixabay.com
W kasie szykuje się nadwyżka, a mimo to władze Oleśnicy szykują mieszkańcom całą serię podwyżek. I grożą, że bez nich miastu grozi zapaść! Burzy się już opozycja i przedsiębiorcy.

Już dzisiaj w nowej Panoramie Oleśnickiej do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE WŁADZA UDERZY PO KIESZENI PODWYŻKAMI ZA ŚMIECI, WODĘ I NIERUCHOMOŚCI! I STRASZY ZAPAŚCIĄ MIASTA!

Oleśniczanie, łapcie się za portfele i przygotujcie na dalsze zaciskanie pasa. Władze Oleśnicy dokręcają fiskalną śrubę i straszą zapaścią miasta. Już burzy się opozycja, burzą przedsiębiorcy... Radni opozycji wskazują, gdzie szukać oszczędności, niekoniecznie u mieszkańców. Czy władza ich posłucha? Czy radni rządzącego klubu Jana Bronsia poprą to kolejne głębokie spenetrowanie kieszeni oleśniczan? Zwłaszcza że w tegorocznym budżecie znowu będzie nadwyżka!

TYLKO W PANORAMIE STATUT OLEŚNICY KOSZTUJE JUŻ...
Nie uwierzycie, ile wydano już na diety dla radnych, którzy od roku pracują nad nowym statutem miasta Oleśnica. A końca prac nie widać...

TYLKO W PANORAMIE NA CO WŁADZA MA PIENIĄDZE?
Na propagandę władze Oleśnicy pieniędzy nie żałują...

CZY SPRAWA MARZENY GRACZYK TRAFI DO PROKURATURY?
Wyniki kontroli są dla Marzeny Graczyk - byłej dyrektor ZDP, obecnej kierowniczki Sekcji Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Oleśnicy - druzgocące. Jak ona się tłumaczy? Władze powiatu zadecydowały, co zrobią z tą sprawą.

TYLKO W PANORAMIE PLAC ZAKAZÓW I GOŁĘBI
Czego na placu Zwycięstwa nie wolno? Łatwiej powiedzieć, co wolno... Czy to prawda, że
nie wolno chodzić po nim w szpilkach? Nie wolno też karmić gołębi, ale jest ich tyle, że to niedługo będzie plac Gołębi a nie Zwycięstwa...

BIORĄ SAMOLOT
Władze powiatu przekazują samolot odrzutowy oleśnickiemu stowarzyszeniu. Teraz trzeba go "tylko" przetransportować...

TYLKO W PANORAMIE NIC SIĘ NIE STAŁO, MIESZKAŃCY, NIC SIĘ NIE STAŁO!
Władze Oleśnicy idą twardo w zaparte w sprawie boiska na Ratajach.

TO NIE NASZE, NIECH TO ROBI POWIAT!
Coraz częściej oleśniccy radni, nawet ci z klubu Bronsia, dostają krótka odpowiedź na swoje interpelacje, którą można streścić tak: To nie nasze, to powiatu, piszcie sobie do nich.

TYLKO W PANORAMIE KTOŚ JUŻ ZACIERA RĄCZKI...
Komu wpadnie w ręce zlecenie na "informator dla przedsiębiorców"?

NAGRODY DLA NAUCZYCIELI
Zwolnienia i trzyzmianowość? Nie w szkołach powiatu oleśnickiego.

TYLKO W PANORAMIE NAJPIERW ROBIMY, POTEM NISZCZYMY...
Czytelniczka Panoramy o dziwnej kolejność inwestycji...

POWIAT SPRZEDAJE RODOWE SREBRA?
Powiat sprzedaje rodowe srebra? Czemu pieniądze chce wydać na drogi a nie na szpital? Radna PiS pyta, starosta z KO odpowiada.

TYLKO W PANORAMIE NAJDŁUŻSZE TRZY MINUTY
Dal wielu by to ich pierwszy raz... Ponad 20 morsów w lodowatej wodzie!

TYLKO W PANORAMIE NOWEGO NIE MA, A STARY BRUDNY!
Nowego pomnika władze Oleśnicy nie zamierzają budować. A stary nie został nawet wyczyszczony na Narodowe Święto Niepodległości...

RADNY POMIJANY
Jest w oficjalnej delegacji, a jakby go nie było...

CZARNA POLEWKA DLA RADNEGO
Radny klubu Bronsia zgłosił ciekawy pomysł. Dostał odpowiedź negatywną.

TYLKO W PANORAMIE JAK JEST ZIMA, TO MUSI BYĆ ZIMNO...
Władze Oleśnicy nie podłącza budynku do ciepłowni. Dlaczego?

EURYDYKA I NAUKOWCZYNI
Czy słowo "naukowczyni" jest poprawne? Internetowy słownik je podkreśla...

TYLKO W PANORAMIE PŁYTA Z HERBEM KRÓLA ZE ZŁOMU
Płytę z herbem króla Polski i Saksonii oleśnicki artysta odkupił od złomiarza...

WIECZÓR Z DOBĄ
Ależ to było ciekawe i pełne energii spotkanie z Aleksandrem Dobą!

Z NAGRODĄ OD MINISTRA
Minister docenił dyrektor, która odeszła na wymuszona emeryturę...

SYCÓW: Uwaga, fałszywa pomoc!; Zdrowa dawka energii; Ważna rocznica; Groszek daje ciepło,
DZIADOWA KŁODA: Srebrne gody, złote gody; Sikorowskich sprawa rodzinna
MIĘDZYBÓRZ: Bajkowy koncert; Jarmark Adwentowy
TWARDOGÓRA: Za śmieci 28 zamiast 16 złotych!; Oskarżają Ilpeę; Jaka jest twoja jesień życia; Areszt za napaść; Jesiennie zadumani; Poetycko natchnieni; Staw się, Marku, na Jarmarku, "Poza" wystawia Mickiewicza; Cel: Puchar Burmistrza; Seniorzy z Goszcza
GMINA OLEŚNICA: Chcą tu mieszkań i inwestować; Młodzież chce rządzić;  
DOBROSZYCE: No i stał się cud; Para diamentowa;
BIERUTÓW: Znalazł zwłoki sąsiada; Otworzyli drogę; Rowerowa wieś

SPORT: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, judo, zapasy, pływanie, triathlon

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Start
Start 05.12.2019, 15:52
Już dwa miesiące temu,po 10 miesiącach od zaprzysiężenia ,można było zacząć zbierać podpisy mieszkańców o odwołanie burmistrza w referendum. Więc zaczynamy!!!
TIWWAL
TIWWAL 01.12.2019, 13:34
Panie Janku, z niecierpliwością czekamy na zlecenie na remont dworca PKP na potrzeby MOKiS-2.... Rozliczamy się tak, jak zawsze ?????
...
... 27.11.2019, 22:45
Biblioteka lepiej realizuje misję kultury niż MOKIS. Mimo ograniczonych środków ciągle coś ciekawego. Warsztaty i wystawy mokisu to coraz większa nędza niestety.
Takie cuda po fejsie już latają :)
Takie cuda po fejsie już latają :) 27.11.2019, 16:39
https://tiny.pl/tnzx8
promować i rozliczać
promować i rozliczać 28.11.2019, 22:52
Trzeba przypominać te filmiki, ludzie to lubią
obiecankicacanki
obiecankicacanki 28.11.2019, 21:59
w końcu coś fajnego do oglądania
STOP PODWYŻKOM
STOP PODWYŻKOM 27.11.2019, 15:52
https://www.youtube.com/watch?…
Będzie ubaw
Będzie ubaw 27.11.2019, 17:04
Dawać wszystkie przedwyborcze wypowiedzi Bronsia, będzie jazda. Te z karetkami, z odzyskiwaniem blasku przez Oleśnicę i.t.d. Było tego trochę.
*
* 27.11.2019, 16:30
Dobre to! Dawać więcej!
.
. 27.11.2019, 16:10
Trzeba piętnować hipokryzję i zakłamanie.
.
. 27.11.2019, 14:12
Probronsiowi mędrcy na jednej z sesji RM mówiąc o CUS użyli określenia "cuś nam pan wybudował..." Co ciekawe, delegacje z innych miast są zachwycone tym obiektem, sam obecny dyrektor tej placówki o tym mówi . Czy to jakaś zmowa jest, aby dyskredytować niewątpliwe osiągnięcia Kołacińskiego? Przecież na negacji wszystkiego co zrobił pan Michał zbudowana była cała kampania wyborcza jego przeciwników. Czas już ocenił i jedną i drugą stronę, CUS przeżyje wszystkie obiekty wybudowane przez Bronsia razem wzięte.
.
. 27.11.2019, 12:31
Troll Kowalski ma rację co do Bronsia, co do Kołacińskiego myli się w każdym szczególe.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 10:04
"Co można na placu?" - do znudzenia tak można w Oleśnicy wyliczać przykłady nieudolności (a może głupoty) oleśnickich samorządowców - plac o ogólnym dostępie, gdzie powinny odbywać się różne miejskie wydarzenia - artystyczne, rocznicowe, sportowe, promocyjne - ma nawierzchnię łatwo podatną na uszkodzenia i nie wolno jeździć na rowerach, na rolkach. Cóż za kuriozum! Czy na straży przestrzegania tych zakazów będzie stał ten, który zatwierdził projekt?
Bujak Andrzej
Bujak Andrzej 27.11.2019, 11:10
Plac w centralnej części ma normalną, betonową nawierzchnię, umożliwiającą wjazd ciężkiego sprzętu, w tym wojskowego, a także rozłożenia sceny tak, by mogły tam odbywać się koncerty, msze defilady itd. Wąskie ścieżki rolkarskie mają miększy materiał ale one są po bokach i nie przeszkadzają w operowaniu ciężkiego sprzętu. Znaki zakazu dotyczą placu zabaw dla maluchów z boku. Gdyby troll internetowy Kowalski nie był trollem, tylko rozsądnym człowiekiem, z którego zdaniem warto się liczyć, nie pisałby takich bzdur.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 28.11.2019, 00:02
"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji." co z tego było w moim komentarzu?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 23:34
Na kulturę osobistą nie było czasu? Czy ja w moim komentarzu kogoś bezzasadnie obraziłem? Nie. Cóż, dla powyższej osoby sztuką nieosiągalną jest merytoryczne uzasadnianie swoich racji, bez ubliżania i obrażania innych. A rozsądku to zabrakło tym, którzy akceptowali projekt odnowy w takiej formie, jaka została zrealizowana. Plac zabaw na placu jako enklawa, gdy po drugiej stronie ulicy jest plac zabaw. I to w otoczeniu zielonej trawy. "Wąskie ścieżki ... są po bokach" i plac zabaw - na to wszystko trzeba będzie uważać, gdy na placu odbywać się będą wydarzenia z udziałem setek mieszkańców. Pewnie wzdłuż ścieżek zostaną postawione barierki, a plac zabaw zostanie otoczony zaporami. No i właśnie to, na co zwrócono uwagę poniżej. Ha, uwaga na konie w Święto Trzech Króli. Bezmyślność! Ale, tego powyższy autor też nie dostrzegał - zagłusza obrażaniem.
..
.. 27.11.2019, 10:21
Czy nie przewidziano wjazdu na plac ciężkich TIR-ów, samochodów straży pożarnej i techniki wojskowej? Przecież poprzednio wjeżdżały. TIR-y z metalowymi elementami sceny, którą rozkładali rzucając elementy na beton, a potem ciągnęli po betonie, aby budować scenę. Pozostałe samochody wjeżdżały z okazji pokazów patriotycznych. Jak będą budować scenę???
nie bój nic
nie bój nic 27.11.2019, 14:13
Wszystko przewidziano.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 23:35
Anonimowy Internauto, w jaki sposób przewidziano? Będą układać kładki zabezpieczające?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 10:00
"Nowego nie ma, a stary brudny ..." - to kolejne oleśnickie kuriozum i przykład nieudolności oleśnickich samorządowców. Był konkurs. Wygrał projekt Kamilli Kasprzak i ten projekt powinien być integralną częścią odnowy Pl. Zwycięstwa. Z niewiadomych powodów tak się nie stało. A może powód jest - wspomniana nieudolność, a wręcz głupota samorządowców Oleśnicy.
Bujak Andrzej
Bujak Andrzej 27.11.2019, 11:06
Sąd Konkursowy, składający się z profesorów ASP we Wrocławiu uznał, że projekty nie spełniały wymogów artystycznych. Może troll internetowy podpisujący się nazwiskiem Kowalski (szkoda, że nie Nowak) też jest profesorem ASP, skoro ptak na cokole (a taki był pomysł artystki K.K.) tak mu się podobał?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 28.11.2019, 00:02
"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji." co z tego było w moim komentarzu?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 23:40
Obrażać jakże łatwo przychodzi. To tak postępują zwolennicy, sympatycy Michała Kołacińskiego. Typowe dla niego. Konkurs wygrała Kamila Kasprzak. Wygrała. Wymóg artystyczny? Czy to był festiwal sztuki? Czy powyższy Internauta rzeczywiście podpisał się swoim imieniem i nazwiskiem? Zadaję to pytanie, gdy powyższy Internauta w wątpliwość podaje nie moje racje, lecz moje personalia. To świadczy o nie najlepszym wychowaniu tegoż.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 09:49
"Straszy zapaścią miasta" - nie byłoby problemu, gdyby Jan Bronś, Michał Kołaciński i większość radnych tej oraz poprzednich kadencji nie byli tak nieudolni, gdyby mieli podstawy z zakresu ekonomii i zarządzania, gdyby wiedzieli co to jest gospodarka ekstensywna i intensywna, a nade wszystko, gdyby myśleli gospodarnie i zamiast wydawać dziesiątki milionów złotych na inwestycje obciążające budżet - w pierwszej kolejności należało wydać na inwestycje odciążające miejski budżet - gdyby przed laty wybudowano obiekt hotelowo-gastronomiczno-konferencyjny przy miejskiej spółce zamiast innych milionowych inwestycji - dziś nie byłoby problemu. A tu szykuje się kolejny wydatek o wartości wielomilionowej, który będzie kolejnym obciążeniem miejskiego budżetu. Głupota, nieudolność, ignorancja lokalnego samorządu - od lat.
Brawo Panie Krzysztofie
Brawo Panie Krzysztofie 28.11.2019, 22:14
Tak, popieram w 100%. Logiczne jest, że rentowny jest hotel i usługi dodatkowe. U nas na odwrót. Tak to jest, gdy do koryta pchają się karierowicze, a nie fachowcy. Każdy logiczny włodarz posłuchałby darmowych rad mądrzejszych, skoro sam nie zna się na zarządzaniu. Ale cóż głuptaki nie słuchają.
ja
ja 28.11.2019, 18:32
Kowalski-a w pośredniaku podpisałeś już listę?
nie wiadomo co komu pisane
nie wiadomo co komu pisane 28.11.2019, 22:15
Wredny typ @ja.
Bujak Andrzej
Bujak Andrzej 27.11.2019, 11:17
Gdyby troll internetowy Kowalki miał jakąkolwiek wiedzę na temat ekonomii to by pracował jako specjalista, a nie troll. W kadencji Kołacińskiego dochody miasta wzrosły, dług zredukowano, uzbrojono strefę gospodarczą i wybudowano w niej drogę, sprzedano dwie działki i doprowadzono do sprzedaży kolejnej, czyniąc ze strefy mocny element dochodowej - fiskalnej strony budżetu miasta. Gdyby troll internetowy Kowalski nie był trollem albo idiotą to by wiedział, że kraj stoi w obliczu boomu senioralnego, wymagającego opieki nad starszymi i pochwaliłby koncepcję interdyscyplinarnego, wielopokoleniowego ośrodka CUS, z którego Oleśnica może być dumna. Zwłaszcza, że na jego budowę pozyskano ponad 10 mln środków zewnętrznych a z kasy miasta asygnowano jedynie drugie 10, ratując przy tym bezcenny zabytek, zagrażający w poprzednim stanie katastrofą budowlaną obecnemu szpitalowi. No ale Kowalski jest tylko trollem albo idiotą. Głupota, nieudolność, ignorancja Krzysztofa Kowalskiego - od lat.
Andrzej Bujaj się
Andrzej Bujaj się 28.11.2019, 22:28
Na stołki trzeba mieć plecy i już wołają na ciebie specjalista. Trzeba było chwalić się strefą podczas kampanii, teraz śmietanę spija Janek, bo jest lepszym graczem. Każdy Kowalski wie, że seniorów przybywa. CUS to tylko pobyt dniowy. Chodzi o obiekty całodobowe dla co najmniej 150 miejsc dla osób starszych samodzielnych i tych leżących, schorowanych. Tylko wówczas budżet działalności się dopina. A nie takie CUS, którego celem był remont zabytku, a nie racjonalny PFU. Przypominam, że jest to obiekt deficytowy -prognozowano 3 mln deficytu rocznie. Lepiej nowy obiekt było wybudować za mniejsze pieniądze i tańsze byłoby jego utrzymanie. Głupota, nieudolność, ignorancja @ Bujak Andrzej
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 28.11.2019, 00:01
"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji." co z tego było w moim komentarzu?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.11.2019, 23:57
To coraz bardziej przypomina postawę Michała Kołacińskiego, który rozpoczynając pracę na stanowisku burmistrza nie przeprowadził analizy zadań w toku i do wykonania, co było przyczyną spóźnienia działań dotyczących Pl. Zwycięstwa i 100-lecie nie obchodzono przed nowym pomnikiem na odnowionym placu. Nie chciał też negocjować z Zarządem WSSE stawki prowizji, bo jego zdaniem tego typu umowy to "nie klub dyskusyjny". Przejaw ignorancji, czystej amatorszczyzny. Całkiem możliwe, iż tym pozbawił miasto 100.000 zł. Po wielu miesiącach zmienił zdanie. Zamiast doinwestować miejską spółkę Atol obiektem o charakterze hotelowo-gastronomiczno-konferencyjnym - wydał ponad 20 milionów na CUS. Wymyślił kuriozalne połączenie i nazwę dla instytucji mającej zajmować się czytelnictwem oraz krzewieniem kultury. Jedynie 10 milionów! Teraz trzeba je spłacić. Ratując bezcenny zabytek? Na Zachodzie Europy budynki poszpitalne były i są niszczone do fundamentów. Dlaczego Michał Kołaciński, podobanie jak Jan Bronś, nawet palcem nie kiwnął, by ratować oleśnickie obiekty z listy Narodowego Instytutu ***twa? Nic też nie uczynił dla zmiany otoczenia ratusza. No, ale te zawiłości z zatrudnianiem Michała Skrzypka, to było mistrzostwo hipokryzji. Podobnie jak obsada stanowisk w Atolu.
Racja
Racja 28.11.2019, 22:34
Tak. We Wrocławiu też burzą stare szpitale. Gdzie Ci samorządowcy nabywają doświadczeń? Inne zabytki mają gdzieś. Na nic to wieloletnie grzeczne uświadamianie. Nie słyszą, ale przed wyborami "głosy zaczynają słyszeć", po parkach i osiedlach chodzić, zmieniają się, by zapaść w kilkuletni sen.
?
? 27.11.2019, 13:59
Bronś nie jest dumny z CUS. Dlaczego?
Mela
Mela 27.11.2019, 07:01
Beda kolejne budowy i propaganda za pieniadze od oleśniczan
eh
eh 26.11.2019, 17:52
Dlaczego podajecie nieprawdę? Cenna wody została ustalona 2 lata temu na 3 lata.
.
. 27.11.2019, 12:32
Co z tego, Bronś ma to za nic.
.
. 27.11.2019, 11:18
Tak, Tylko, że Bronś i MGK już podnieśli w marcu.
eh
eh 27.11.2019, 15:59
Gdzie ci MGK cenne wody podniosła w marcu? wejdź sobie na stronę mgk i zobacz sam.
dla kolegi pytam
dla kolegi pytam 26.11.2019, 17:45
To te 30 melonów od Gknu juz przepuścili przez puchacza i przyjaciół ?
Matka
Matka 26.11.2019, 17:43
Boisko na Ratajach to kompromitacja władzy!!! Mam nadzieję ze ją pogrąży
JAN DZBAN
JAN DZBAN 26.11.2019, 17:44
Eeee No jak to ? Przecież nic sie nie stało!
Wyborca
Wyborca 26.11.2019, 16:16
Czekam na rezygnacja albo z podwyzek albo ze skateparku
?
? 26.11.2019, 16:03
Co z panią Graczyk? Czy w tych okolicznościach może pełnić funkcję urzędnika?
kto nam ten los zgotował?
kto nam ten los zgotował? 26.11.2019, 15:53
Wyobraźcie sobie teraz w jakiej sytuacji byłaby Oleśnica po przegranej sprawie sądowej z Tiwwalem, a procesy z podwykonawcami nadal trwają.
Janek ?
Janek ? 28.11.2019, 22:36
I o tym Kołaciński nie mówił głośno, bo skromny był. A Janek nie przypomina, bo dał wtedy d.....
...
... 27.11.2019, 00:20
Niekiedy myślę, że lepiej byłoby, gdyby Burmistrz Michał Kołaciński przegrał z Tiwalem. Przynajmniej nie byłoby Bronsia i Oleśnica byłaby normalnym miastem. Co z tego mamy, że Oleśnica wygrała - Bronś wyda te pieniądze na debilny remont dworca i utrzymanie swoich ludzi.
Dość tego
Dość tego 26.11.2019, 15:46
Niech oni nie straszą zapaścią miasta tylko niech oddadzą władzę ludziom kompetentnym. Kołaciński pokazał jak dbać o finanse Oleśnicy, z powodzeniem pozyskiwał środki zewnętrzne na inwestycje, zadbał też o strefę gospodarczą która przynosi teraz miastu krociowe zyski. Czas przyznać, że obecna ekipa nie ma zupełnie pomysłu na Oleśnicę, ten stan nie może dłużej trwać bo rzeczywiście może skończyć się to katastrofą.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 28.11.2019, 15:30
"...pokazał jak dbać o finanse Oleśnicy": nie chciał negocjować z WSSE obniżki prowizji za sprzedaż gruntu, bo uważał, że "to nie klub dyskusyjny". Miasto mogło zaoszczędzić 100.000 zł. Zamiast zainwestować w budowę obiektu o charakterze hotelowo-gastronomiczno-konferencyjno-usługowym, by tym samym uwolnić miasto od corocznych milionowych dotacji - zdecydował o wydaniu ponad 20 milionów na CUS, co przez lata będzie obciążeniem dla miejskiego budżetu.
słabizna
słabizna 26.11.2019, 15:49
Słaby ten Bronś, może się uczyć od Kołacińskiego jak rządzić umiejętnie i uczciwie.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.11.2019, 10:09
A czymże wykazał się Michał Kołaciński? Pokrętnym zatrudnianiem Michała Skrzypka, "to nie klub dyskusyjny", gdy trzeba było negocjować z WSSE, publicznym obrażaniem radnej, brakiem dbałości o zabytki?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.11.2019, 10:09
A czymże wykazał się Michał Kołaciński? Pokrętnym zatrudnianiem Michała Skrzypka, "to nie klub dyskusyjny", gdy trzeba było negocjować z WSSE, publicznym obrażaniem radnej, brakiem dbałości o zabytki?
utyty spocony
utyty spocony 26.11.2019, 14:32
Zniszczę was!!!
CBA
CBA 26.11.2019, 16:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 26.11.2019, 13:37
Jak to jest że delegacje innych miast komplementują CUS, a Bronś za wszelką cenę chce zdyskredytować to niewątpliwe osiągnięcie poprzednika?

Pozostałe