Mistrzowie kosza z SP2 w Oleśnicy

  • 24.11.2019, 09:08
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
Mistrzowie kosza z SP2 w Oleśnicy
Są najlepsi w powiecie oleśnickim.

22 listopada w naszej szkole odbyły się zawody miejsko-powiatowe w mini koszykówce chłopców. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów: SP2 Oleśnica, SP3 Oleśnica, SP6 Oleśnica, SP7 Oleśnica, SP2 Syców oraz SP Sokołowice.

Drużyna naszych chłopców nie dała szans rywalom i pewnie wygrała turniej, zdobywając złote medale. Szkołę reprezentowali: Kacper Bułatowicz, Jakub Russ. Bartosz Klimek, Hubert Kuźniarz, Adam Ługowski, Marcel Margoła, Bartosz Narolski, Mateusz Okoń, Wojciech Okoń, Kacper Rostek, Jan Stasiak i Beniamin Świerczyński.

Do zawodów drużynę przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego : Piotr Glinka i Mariusz Krawczykowski. Drużyna naszej szkoły będzie reprezentowała nasz powiat w kolejnym etapie rozgrywek" - informuje Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy.

Drugie miejsce zajęła ekipa SP3 Oleśnica: Maks Jagła, Tomek Bruzdewicz, Antek Remiszewski, Cyprian Benin, Mateusz Długosz, Bartosz Chrzan, Tomek Bałut, Miłosz Jurkiewicz, Bernard Adhikari, Bartosz Nowak, Jakub Kasperek. 
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe