Pasowani na ucznia

  • 22.11.2019, 10:02
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Pasowani na ucznia
Pasowanie na ucznia to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole.

"21 listopada odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość - pasowanie na uczniów! ,,Wczoraj Przedszkolaki – Dzisiaj Już Pierwszaki”. Pasowanie na ucznia to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole.

Uroczystość pasowania uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: dyrektorzy szkoły, burmistrz Twardogóry, radny,przedstawiciele rady rodziców oraz rodzice i dziadkowie naszych uczniów. W obecności wszystkich zgromadzonych, dzieci odważnie złożyły ślubowanie na sztandar szkoły" - informuje Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze (powiat oleśnicki).

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe