AP Międzybórz - raz na wozie, raz pod wozem...

  • 22.11.2019, 08:30
  • ws
AP Międzybórz - raz na wozie, raz pod wozem...
Jak to w futbolu bywa...

"Nasza najstarsza grupa „Trampkarzy” w ostatnich dwóch kolejkach zafundowała nam niemałe emocje. W dziewiątej kolejce na własnym boisku podejmowała byłego wice lidera AP Brzeg Dolny, twierdza naszego boiska została nie zdobyta i nasi podopieczni rozegrali najlepszy mecz sezonu przeważając od początku do końca i ostatecznie wygrywając zdecydowanie 5:1. Tydzień później w ostatnią sobotę zagraliśmy z LZS Solniki Małe na wyjeździe. Spotkanie to decydowało o ostatecznym miejscu w dość ciasnej czołówce tabeli, wygrana dawałaby nam 2 miejsce w tabeli rundy jesiennej, tak się niestety nie stało. Osłabiona drużyna w walce z grypami i innymi chorobami rozegrała jedno z słabszych spotkań sezonu i uległa gospodarzowi 2:6.

Podsumowując całość rozgrywek jesteśmy dumni i bardzo zadowoleni z naszego zespołu który zawiązał się dopiero w tym roku, a ostatni raz zespół „trampkarzy” w Międzyborzu był w sezonie 2012/2013. Dla wszystkich tych chłopców był to pierwszy sezon w tej lidze rozgrywkowej, a pragnę nadmienić, że gramy tu po jedenastu na boisku pełnowymiarowym przepisy gry praktycznie niczym się nie różnią od gry seniorskiej za wyjątkiem zmian lotnych zawodników i czasu gry 2x 40min.

Nasz zespół ostatecznie zajął piąte miejsce z osiemnastoma punktami, wygrywając sześć spotkań, a przegrywając cztery, strzeliliśmy 38 bramek, tracąc przy tym 28. Owszem dużo jeszcze musimy poprawić, ale będziemy bardzo ciężko pracowali, aby następna część sezonu była jeszcze lepsza" - informuje Akademia Piłkarska Międzybórz (powiat oleśnicki).

ws

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe