SP2 Oleśnica: Ciasto sprzedali, fitness doposażali

  • 22.11.2019, 08:26
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
SP2 Oleśnica: Ciasto sprzedali, fitness doposażali
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy radzi sobie sama.
"W ciągu dwóch dni - 19 i 20 listopada - podczas szkolnych wywiadówek, dzięki wielkiemu sercu i wsparciu wielu wspaniałych Rodziców z klas: 5b, 5c, 5d i 6e uzbieraliśmy jako wuefiści 1855 zł ze sprzedanego ciasta. Cały utarg zostanie przeznaczony na wyposażenie szkolnej salki fitness. W pierwszej kolejności chcemy zakupić rzutnik, który na pewno uatrakcyjni zajęcia fitness i taneczne organizowane w naszej szkole.
Liczymy, że przy następnych akcjach Wy, Rodzice, włączycie się znowu z takim zaangażowaniem i z taka chęcią w pomoc w realizacji naszych szkolnych projektów. Cieszymy się bardzo i dziękujemy Wam, że w tak spontaniczny sposób włączacie się w życie szkoły. Ktoś mądry powiedział , że pomaganie jest fajne , a dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą - informują :wuefiści, a zarazem wychowawcy klas 5b, 5d, 6e i 5c,  Iwona Jarzymowska, Piotr Glinka, Jarosław Górski i Mariusz Krawczykowski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe