Utrudnienia na drodze do Twardogóry

  • 21.11.2019, 11:46
  • OAI
Utrudnienia na drodze do Twardogóry
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy informuje, że w dniach 21-24 listopada mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na drodze od Twardogóry do Drogoszowic. "Kierowców prosimy o ostrożność i wyrozumiałość" - dodaje ZDP.

Na drodze powiatowej nr 1470D, od Twardogóry do Drogoszowic (powiat oleśnicki), kładziona jest nakładka bitumiczna. Zadanie wykonuje firma Strabag. Od 21 do 22 listopada wykonywane będzie frezowanie nawierzchni, a w dniach 23 - 24 listopada układana warstwa wiążąca.

– Prace obejmują sobotę i niedzielę, ze względu na mniejszy ruch pojazdów i na konieczność wykonania przedmiotowego remontu w jak najkrótszym terminie – informuje dyrektor ZDP Krzysztof Górecki.

Dodaje też, że od 25 do 27 zaplanowane jest wykonanie warstwy ścieralnej na przedmiotowym odcinku. Z uwagi na ten fakt dyrektor prosi kierowców o ostrożność i wyrozumiałość oraz, jeśli to możliwe, o zaplanowanie objazdów tej drogi.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dobrosz
Dobrosz 21.11.2019, 20:12
A może by w konńu POWSTAŁA droga Dobroszyce-Twardogóra przez Grabowno Wlk. ????
Misia
Misia 21.11.2019, 17:16
Pan Starosta zadbał o mieszkańcach Twardogóry.A Pan Alojzy spełniał życzenia Pana Zbyszka P....Można? Trochę niedogodności to żaden problem.

Pozostałe