Pozytywne wibracje w bibliotece w Oleśnicy

  • 18.11.2019, 17:56
  • Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja
Pozytywne wibracje w bibliotece w Oleśnicy
Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja (Biblioteka w Oleśnicy) oraz Fundacja Manufaktura Inicjatyw z Wrocławia zapraszają mieszkańców do kolejnych działań w ramach projektu CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ FUNDACJI MANUFAKTURA INICJATYW.

Tym razem, by zainspirować mieszkańców do aktywności, zachęcamy do udziału w tematycznych spotkaniach integracyjnych z ciekawymi osobami m.in. działaczami społecznymi i z podróżnikami pn. „POSITIVE VIBES”

Celem cyklu „Pozytywne wibracje” jest z jednej strony promocja i zainteresowanie uczestników działalnością społeczną jak i integracja lokalna mieszkańców.

Na początek zapraszamy więc do Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja do spotkania z Agatą i Wojtkiem (Agata i Wojciech Miszewscy) – rasta-wariatami z Rolki Reggae Rajd i Rolki Reggae Express Rolki Reggae Rajd!

Jazda na rolkach to ich pasja, sposób na życie i miłość. A jak wiadomo, z każdej miłości rodzi się coś pozytywnego. Z tej rolkowej narodziła się chęć pomocy innym – mniejszym, słabszym, chorym, potrzebującym. Oboje wyznają zasadę, że POMAGANIE JEST FAJNE! Dlatego zawsze, kiedy tylko mogą, starają się podarować innym uśmiech i podzielić się radością, która gra im w sercach w rytmie reggae. Bo reggae to też ich wspólna miłość.

Angażują się w akcje charytatywne. Jeszcze zanim wyruszyli w Rolki Reggae Rajd często zbierali fundusze na chore dzieciaki z Oleśnicy, kwestują też - oczywiście na rolkach! - dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 2017 roku organizują własne, charytatywne przejazdy na rolkach:

Rolki Reggae Rajd
Rolki Reggae Express

Pasją pomagania dzielą się z każdym, kto ma na to ochotę. Bo pomagać można bez względu na wiek, przekonania, czas i miejsce. Czasem wystarczy zrobić bardzo niewiele, żeby dać komuś radość i pomóc w trudnej sytuacji. Z wielu małych gestów potrafi zrodzić się coś naprawdę wielkiego. Wystarczy tylko chcieć. A Agata i Wojtek chcą! I potrafią porwać za sobą dobrych ludzi!

Teraz przyszedł czas, aby chęcią pomagania zarazić Was!

Serdecznie zapraszamy na spotkacie gdzie dowiecie się m.in.: jak i dlaczego pomagają i jak na co dzień może pomagać każdy z Was!

24.11.2019 (niedziela), godz. 17.00
Sala Konferencyjna Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja przy
ul. M. Reja 10

Zadanie Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw dofinansowane jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamilla
Kamilla 20.11.2019, 09:39
Oczywiście , że w bibliotece są pozytywne wibracje.Gorzej jest w tej drugiej instytucji kultury....
ferdek kiepski
ferdek kiepski 19.11.2019, 19:32
A kiedy spotkanie z naszym Krzysztofem K. kurde?

Pozostałe