Długa droga do niepodległości

  • 2.11.2018, 09:48
  • OAI
Długa droga do niepodległości
BiFK zaprasza na spektakl „W drodze do Niepodległości” oraz na Biesiadę Patriotyczną, w czasie której uczestnicy będą śpiewać piosenki patriotyczne, wojskowe i wolnościowe

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy wraz z UTW zapraszają na spektakl słowno-muzyczny „W drodze do Niepodległości” ukazujący długą i krętą drogę walki o niepodległość państwową i zachowanie bytu narodowego oraz tradycyjnie na Biesiadę Patriotyczną, w czasie której wszyscy uczestnicy będą śpiewać piosenki patriotyczne, wojskowe i wolnościowe.

Każdy uczestnik otrzyma wydany specjalnie z okazji Jubileuszu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości śpiewnik przygotowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Oleśnicy.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017 – 2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.

Obchody przygotowali: chór Iunctus, chór OUTW Canorus, uczniowie klasy 1a ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Oleśnicy, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnicy, Szkoła Muzyczna Suzuki Muzyczny Zakątek w Oleśnicy oraz Wojciech Karasek i Aleksandra Konieczna.

10 listopada (sobota), godz. 16, sala widowiskowa BiFK, wstęp wolny.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165