Rozliczaj transakcje w euro walutą z Internetu

  • 2.11.2018, 09:48 (aktualizacja 02.11.2018 09:51)
Rozliczaj transakcje w euro walutą z Internetu
Jeśli prowadzisz firmę i rozliczasz się w euro, kupno waluty po korzystnym kursie jest dla Ciebie bardzo ważne. Kupno euro nie jest trudne – źródeł europejskiego pieniądza jest wiele. Nie wszystkie jednak dają możliwość zakupu euro po kursie, który by nas satysfakcjonował. Dlatego coraz więcej osób spełnia swoje walutowe potrzeby w Internecie.

Coraz więcej polskich przedsiębiorców wprowadza swoje usługi na zagraniczne rynki. Realizując transakcje z firmami spoza Polski, muszą odpowiedzieć sobie na pytanie – skąd wziąć euro? Kupno euro po korzystnym kursie to podstawowa potrzeba tego typu firm. Dziś jednym z podstawowych źródeł waluty jest Internet, gdzie funkcjonują kantory walutowe.
E-kantory takie jak Internetowykantor.pl oferują swoim klientom nie tylko korzystny kurs euro, ale i szereg dodatkowych usług, które mogą usprawnić przedsiębiorcom rozliczanie transakcji zagranicznych.
Aby móc kupić euro w Internecie, warto na bieżąco sprawdzać kurs euro na stronie https://internetowykantor.pl/kurs-euro/. Znajdziemy tu aktualny kurs euro, ale również i kursy archiwalne.

Dlaczego warto zaufać serwisom do wymiany walut online? Na ich korzyść z pewnością przemawiają długoletnie doświadczenie i zaufanie tysięcy osób. Internetowykantor.pl działa na rynku od prawie dekady. W tym czasie z usług serwisu skorzystało już prawie 300 tysięcy osób. Operatorem serwisu jest firma Currency One, która posiada licencję instytucji płatniczej Komisji Nadzoru Finansowego. Taki nadzór oznacza, że firma jest w dobrej kondycji finansowej i nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

Co zrobić, aby kupić euro po korzystnym kursie? To proste. Musimy założyć konto w serwisie Internetowykantor.pl, logując się na stronie https://internetowykantor.pl/rejestracja/. Gdy już mamy swoje konto w serwisie, musimy jedynie zasilić je pieniędzmi i gotowe – od tej chwili możemy już kupować euro. Możemy wybrać aktualnie najlepszy kurs, lub określić, po jakim kursie chcielibyśmy dokonać wymiany. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji autozatwierdzania – wówczas wymiana nastąpi w chwili, gdy na nasze konto wpłyną środki.

Co ważne, szczególnie dla osób prowadzących przedsiębiorstwa współpracujące z firmami
z zagranicy, wymienione pieniądze możemy przelać za granicę bezpośrednio z naszego konta w Intrnetowykantor.pl. Przelewy zagraniczne oferowane przez serwis, zdecydowanie ułatwiają obsługę transakcji walutowych. Wystarczy bowiem wymienić pieniądze i wybrać na jakie konto, własne lub osoby trzeciej, chcemy przelać pieniądze.

Pamiętajmy, aby, kupując euro w Internecie, zaufać najlepszym – serwisom, którym zaufały nie tylko użytkownicy, ale i specjaliści z branży. Internetowykantor.pl może pochwalić się
i jednym, i drugim. Poznański e-kantor ma aż 700 tysięcy pozytywnych opinii użytkowników w serwisie Opineo, a także zdobył dwie nagrody w plebiscycie Złoty Bankier – w kategorii Najlepsze kantory internetowe i platformy walutowe, a także Bezpieczeństwo – najlepsze praktyki.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165