Na Stacji Niepodległość

  • 07.11.2019, 12:50
  • Żródło: GCK Dobroszyce
Na Stacji Niepodległość
Program słowno-muzyczny stanowił będzie część obchodów Narodowego Dnia Niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Gminne Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach (powiat oleśnicki) zaprasza na recital Anny Kukawskiej pt. "Stacja Niepodległość".

Odbędzie się on w sali widowiskowej GCK 11 listopada w ramach gminnej uroczystości związanej z rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, która rozpocznie się o godz. 16 krótką częścią oficjalną.

Anna Kukawska jest piosenkarką i aktorką znaną chociażby z programu "Policjantki i policjanci". Recital "Stacja Niepodległość" ma charakter programu słowno-muzycznego, w trakcie którego artystka przeniesie publiczność na chwilę do czasów, gdy Polacy musieli walczyć o niepodległość; przypomni to, co warte przypomnienia; rozbawi i wzruszy; zachęci do wspólnego śpiewania. Nie zabraknie klimatycznych, lirycznych utworów, wzruszeń nad losem żyjących w tamtych czasach Polaków, krótkiej lekcji historii, wspólnego śpiewania pieśni legionowych,radości z tego, że mamy niepodległość, anegdotek z życia marszałka Józefa Piłsudskiego i jego złotych myśli.

Wstęp na koncert jest wolny.

Źródło: GCK Dobroszyce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe