Patriotyczne szaty ratusza

  • 06.11.2019, 14:12
  • kad
Patriotyczne szaty ratusza UM Oleśnicy
Władze samorządowe Oleśnicy apelują o wywieszenie flagi. I dają dobry przykład.

"11 listopada - w Święto Niepodległości - wywieśmy flagi narodowe. Uczcijmy godnie dzień, w którym wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata. Pokaż, że jesteś dumny z bycia Polakiem!" - apeluje Urząd Miasta Oleśnicy.

I dla przykładu wywiesił wielkie flagi narodowe na wieży ratusza. Ten widok robi wrażenie. W tym miejscu jeszcze flagi nie było.

"Wywieś flagę razem z nami i pochwal się zdjęciem" - czytamy na profilu Oleśnicy.

Akcji władz miasta towarzyszy plakat "Wywieś flagę. Bądź dumny z bycia Polakiem!".

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Też przeciwnik sitwy
Też przeciwnik sitwy 08.11.2019, 00:14
My gwizdków nie będziemy rozdawać przygodnym ludziom, i gwizdać w czasie Mazurka Dąbrowskiego też . Mamy swój honor i swoją dumę, a przede wszystkim szacunek do symboli narodowych. Swoją drogą, za coś takiego powinno się w mordę lać.
Dobrodzień pamietamy
Dobrodzień pamietamy 08.11.2019, 09:37
W szczególności melepecie robsonowi kakałko.
Bluszcz
Bluszcz 08.11.2019, 09:45
To na klimatyzatorach zewnętrznych też flagi UMO wiesza??? No nie!
daj spokój
daj spokój 08.11.2019, 00:48
Ale ty naiwny jesteś. Myślisz że ci ludzie w ten sposób myślą? Mają to w d.... e, liczy się efekt, cel który osiagnęli, różnymi sposobami, fakt, każdy z nich był odrażający.
Nie to co tutaj
Nie to co tutaj 07.11.2019, 23:46
Jedziemy do Warszawy, tam będą prawdziwe obchody Święta Niepodległości, pod prawdziwym, polskim pomnikiem.
hłe hłe
hłe hłe 10.11.2019, 03:14
to znaczy prawdziwi wolacy z pisu bedą świętować
To nie tylko moje zdanie
To nie tylko moje zdanie 07.11.2019, 21:57
Z sitwą nie świętuję, dziękuję. Wywieszę flagę miezależnie od apelu Bronsia, którego nie chcę ani oglądać ani słuchać.
anty
anty 07.11.2019, 11:08
Gdyby Kołaciński rządził o rok dłużej - mielibyśmy Polski Pomnik na pl. Zwycięstwa. Przy Bronsiu on nie powstanie, a marzenie wielu oleśnickich patriotów się nie ziści.
wędkarz
wędkarz 07.11.2019, 13:34
Gdyby gdyby... Gdyby brały ryby nie wróciłbym z pustymi rękami.
Zawiedziona
Zawiedziona 07.11.2019, 12:13
Panu Kołacińskiemu nikt nie obiecywał 9 lat rządzenia. Został wybrany na 4 lata i w tym czasie nie wybudował pomnika na który czekaliśmy.Nie napiszę jak to oceniam i co myślę o tym, żeby mu nie robić przykrości.
...
... 07.11.2019, 14:35
Zawiedziona - przez 4 lata można tylko uzyskać zgody, zacząć lub zaplanować inwestycje. W Panoramie pisano, że jeden konkurs na pomnik nie został rozstrzygnięty przez komisję konkursową, w drugim konkursie grono profesorskie wyłoniło zwyciężczynię, ale miała dogadać się z osobą, która miała II miejsce. Nie dogadali się. W tym czasie nie rozpoczęto remontu placu, na którym pomnik miał stanąć. J. Bronś jako wybitny specjalista od budownictwa mógłby sam go zaprojektować i wybudować w 2 lata.
Zawiedziona
Zawiedziona 07.11.2019, 17:13
Czy pomnik musiał powstać na tym placu? Czy projekt musiał być wybrany w konkursie? Fake newsem okazała się informacja że burmistrz Kołaciński wybuduje patriotyczny pomnik.
.
. 07.11.2019, 14:32
Zawiedziona, masz oczy i widzisz? Masz uszy i słyszysz? Cała Oleśnica prze do przodu niczym rozpędzony parowóz, kończy się remontować Plac Zwycięstwa, w całej Oleśnicy powstają ciągi komunikacyjne ze ścieżkami rowerowymi !!! Masz
mózg to myśl dzięki komu? Takich inwestycji nie jesteś w stanie przygotować w rok bądź dwa, zapewniam cię że powstałby też godny pomnik. Teraz to po ptokach, i wiesz co? Myślę że ty też dałaś się nabrać na fakenewsa z obeliskiem św. pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na naszym placu.
Covalsky
Covalsky 07.11.2019, 08:55
No, jescze tylko brakuje łysych karków kibolskich z racami na górze!
?
? 07.11.2019, 06:49
Jak tio się ma do 21 postulatów podpisanych przez Bronsia w Gdańsku?
PZPO
PZPO 06.11.2019, 20:22
Jutro z Edmundowiczem będą składać kwiaty pod pomnikiem ZBoWiD-u .... W rocznicę Rewolucji Październikowej ....
Patriota
Patriota 06.11.2019, 19:26
A kwiaty złożą pod pruskim pomnikiem żałosne.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 06.11.2019, 19:08
Jaki pan, taki kram ....
P.
P. 06.11.2019, 18:45
Fajnie, bardzo fajnie. Szkoda,że Ratusz, a właściwie jego wieża jest obskurna...
Bareja
Bareja 06.11.2019, 18:31
- Yyy... no to poznajmy się, jestem Parys... dzielnicowy. Rozumiemy się?

- Tak jest panie sierżancie.

- Flagi trzeba powiesić.

- Panie sierżancie, ja zawsze w to robotnicze święto to już tam nie ma...

- Nie o to chodzi.

- Ta.

- Drugiego to jeszcze mogą sobie wieczorem prawda wisieć, ale żeby mi trzeciego to żadna nie wisiała. Rozumiemy się?

- Tak jest panie sierżancie.
?
? 06.11.2019, 16:28
Komunikacja społeczna UMO nie kontaktuje?
DZIWNE
DZIWNE 06.11.2019, 15:10
1Listopada to Święto Niepodległości?
???
??? 06.11.2019, 15:09
1 listopada to Święto Niepodległości?

Pozostałe