Ślubowanie radnych Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy

  • 05.11.2019, 14:48
  • Grzegorz Huk
Ślubowanie radnych Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy Grzegorz Huk
Grupa wybranych do MRM uczniów oleśnickich szkół zainaugurowała swoją samorządową przygodę.

W obecności burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia,  przewodniczącego Rady Miasta Oleśnicy Aleksandra Chrzanowskiego, dyrektorów szkół odbyła się dziś w ratuszu  pierwsza uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Miasta.

Głównym jej punktem było uroczyste ślubowanie radnych oraz wręczenie przez gospodarza miasta aktów poświadczających ich wybór.

Ślubowanie złożyli:

Adach Julia, Bida Bartosz, Bruzdewicz Tomasz, Helińska Hanna, Jamroz Natalia, Kamińska Ewa, Kiebus Kacper, Kowal Dawid, Kwoczała Laura, Markowski Michał, Marzec Andrzej, Olejarczyk Wiktoria, Piasecka Milena, Reda Maja, Syta Antonina, Tracz Maja, Patrycja Miśtak, Martyna Wiergowska
 
Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

Grzegorz Huk

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 09.11.2019, 11:39
Hmmm, i tym zajmuje się burmistrz? Nic nie robieniem?
..
.. 07.11.2019, 10:49
Kolejny kwiatek do kożucha Bronsia.
lol
lol 07.11.2019, 06:24
To maskarada. Niby wydarzenie, a naprawdę przyuczanie do działań pozornych.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.11.2019, 18:06
Szkoda, że ci młodzi nie mają wzorców do naśladowania, bo osoby takie jak Jan Bronś, czy Aleksander Chrzanowski nie są dobrymi samorządowcami i raczej są przykładem tego, jakim samorządowcem nie należałoby być. Czy wśród młodych byli uczniowie II LO? Ci, którzy każdego dnia widzą jak nie należy dbać o lokalne zabytki, zwłaszcza, gdy są to obiekty z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Czy ci młodzi wiedzą, że Oleśnica miała orkiestrę, a za przyzwoleniem Jana Bronsia nie ma? Czy wiedzą jak wydawane są pieniądze miejskie na coś, co według Jana Bronsia jest działaniem marketingowym na rzecz Oleśnicy, a de facto nim nie jest? Czy wiedzą, że Jan Bronś kazał zburzyć dom na murze, że nakazał wymienić bruk w rynku, że dzięki niemu w Oleśnicy przez dziesięciolecia nie było muzeum, a eksponaty powędrowały do Głogowa? Czy wiedzą, że bublowata sala widowiskowa i pływalnia to efekt decyzji Jana Bronsia? Czy wiedzą, że niemalże zdewastowany "Park technologiczny" przy ul. Cieszyńskiego, że koszmarnie ustawione ławki w największym oleśnickim parku, że asfaltowa jezdnia wokół stawów (co definitywnie pozbawiło Oleśnicę pewnych możliwości; był zapewne wstyd, gdy Oleśnica nie miała nic do zaoferowania organizatorom World Games Wrocław 2017) to decyzje Jana Bronsia?

Pozostałe