Syców w programie "Uwaga!" TVN

  • 04.11.2019, 20:25
  • kad
Syców w programie "Uwaga!" TVN Kadr z reportażu
Negatywny bohater programu zaatakował kamerzystę TVN-u.

TVN wyemitował dziś reportaż z Sycowa (powiat oleśnicki). 

Mieszkaniec tego miasta na osiedlowym parkingu zorganizował ogromne wysypisko śmieci. Od trzech lat tony odpadów zalegają pod blokami. Władze spółdzielni, urzędnicy i policja do tej pory nie potrafiły zmusić właściciela nielegalnego składowiska do sprzątnięcia terenu. Sąsiadów bulwersuje również to, że mężczyzna w zbieranie śmieci wciąga swoje dziecko.

W trakcie reportażu widzimy, jak główny jego bohater atakuje operatora telewizyjnej kamery.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

 

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mix22
mix22 15.11.2019, 20:45
Zaskakująca jest w tej sprawie ignorancja prawa. Kłania sie art.26 ustawy odpadach, w trybie którego dawno Gmina powinna nałożyć decyzje na Spółdzielnię (tak, tak, zwłaszcza że pan prezes "kompromitacja" uznał że to nie są odpady) jako właściciela nieruchomości, gdzie w pełnej krasie trwa magazynowanie odpadów (bezsprzecznie odpadów bo ten X targa to wszystko ze śmietników, czyli w żaden sposób nie jest to jego surowiec lub materiał). Klęska ze szkodą dla służb środowiska.. Postawę prezesa Spółdzielni pominę milczeniem. Na miejscu pozostałych mieszkańców jego bloków własnie zacząłbym łamać wszelkie regulaminy wewnętrzne. Bo z wypowiedzi prezesa wynika że na jego nieruchomościach nie ma żadnych zasad..
Haki
Haki 15.11.2019, 20:05
Trochę to nie bardzo tylko z tymi workami smiecmi uprzatnij to panie segregacja trochę ,żeby była czystości i tyle i Agresję zostawić w kieszeni lub zamknąć na zawsze. zbieraj zarabiaj na tym ale, daj żyć innym
z
z 11.11.2019, 22:27
Skandaliczne to dla mnie jest działanie Ośrodka Pomocy Społecznej - brak planu pomocowego dla rodziny, brak wsparcia dla nieletniego dziecka.
S.
S. 10.11.2019, 20:34
Pani z mopsu pracowala dobrych parę lat jako zastępca kierownika a teraz nagle twierdzi że jest tam dopiero dwa miesiące, dla kogo te bajki,jak nie potrafi to wiadomo co powinien zrobić burmistrz
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.11.2019, 00:29
Pani Kapica z mopsu i p.Kulawiecki ze spółdzielni totalny infantylizm!!!!!!!!!!
Totalna porażka!
Totalna porażka! 05.11.2019, 14:25
Porażka urzędników i służb!
mania
mania 05.11.2019, 13:52
Fajnie sobie dworujecie.Pomyśleliście sobie, skąd on to ma?To są klamoty, które każdego dnia wystawiane są pod śmietnikami.Dwa samochody pod blokiem-ale telewizor,wersalka,meble,śmieci z garażu ,z piwnicy,stare farby, stare jarzeniówki znalezione w piwnicy- pod kontener! Zakupione mieszkanie-wszystko co w nim było, wystawione obok kontenerów na śmieci, może ktoś to przygarnie. A stare meble już śmierdzą wieczorami, bo czymś trzeba palić w piecu. Sami sobie robimy krzywdę. Miłego dnia życzę i czystego powietrza przez cały sezon grzewczy!
 Dramat!
Dramat! 05.11.2019, 08:55
Ryszard Cebula zdemaskował ignorancję i zwyczajne olewatorstwo urz ędników. Ci ludzie nie powinni zajmować tych stanowisk. Z programu wynika, że terroryzujący mieszkańców gość jest całkowicie bezkarny. Gdzie jest policja, sanepid etc. . Krajowy szef spółdzielców zapewnia , że są instrumenty, żeby sprawą się zająć.W Sycowie twierdzą, że nia ma rady. SZOK!
syc
syc 05.11.2019, 08:39
Sycow 3. raz w tym roku w programie Uwaga! Ależ promocja ;) #sycowdziejesie
Bbb