UWAGA! Organizacja ruchu w Oleśnicy na czas święta

  • 30.10.2019, 10:11
  • Źródło: MGK Oleśnica
UWAGA! Organizacja ruchu w Oleśnicy na czas święta
Cmentarze nie będą zamykane na noc.

Miejska Gospodarka Komunalna sp. z o.o. w Oleśnicy informuje, że w okresie od 31 października do 4 listopada na terenie cmentarza przy ul. Wileńskiej w Oleśnicy oraz terenach przyległych zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.


Poza parkingiem znajdującym się przed cmentarzem przy ul. Wileńskiej do parkowania udostępniono także odpowiednio wydzielony i oznakowany plac na terenie nekropolii oraz wzdłuż drogi gminnej od strony wschodniej.


W dniu Wszystkich Świętych w znalezieniu miejsca do zaparkowania będą pomagać osoby ubrane w kamizelki z logo MGK.


W tym okresie bramy oleśnickich cmentarzy nie będą zamykane w godzinach nocnych.

Źródło: MGK Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotrek
Piotrek 02.11.2019, 13:24
Burdel jaki tam był wczoraj rano ok. godz. 10.00 był nie do opisania ! Wjeżdżający od strony Bogusławic nie mieli większych szans skrętu w lewo do strefy A. NIKT, ALE TO NIKT nie kierował ruchem ! Mało tego, jak już komuś udało się zaparkować to o łatwym wyjedzie można było zapomnieć ! !Chamstwo i pośpiech, zwłaszcza ładujących się na trzeciego wjeżdżających "niedzielnych kierowców" wołało o pomstę do nieba ! Udało się wjechać... Patrzymy a tu przygotowane puste prawie parkingi na terenie cmentarza....a walka przed cmentarzem trwała w najlepsze ! Zero oznakowania od strony miasta, że w prawo wzdłuż działek dojechać można do parkingów na cmentarzu. Żadnej tablicy !!!! MGK...pomysł dobry ale wykonanie do d...!!!! Wyciągnijcie wnioski na przyszłość. A policja tez niech się ogarnie w takie dni ! Bo z tego co wiem, pojawili się później. Tyle tylko, że największy ruch był właśnie rano. Smuci to, bo akurat wróciłem z cmentarza Grabiszyńskiego z Wrocławia a tam przygotowanie perfekcyjne ! Cóż...profesjonaliści...
Tadek
Tadek 31.10.2019, 06:34
I tak bedzie tlok i korki. Lepiej autobusem podjechac.

Pozostałe