Marszałek dziękuje wiceburmistrz Oleśnicy

  • 16.10.2019, 17:55
  • OAI
Marszałek dziękuje wiceburmistrz Oleśnicy olesnica.pl
Za co?

"Dzisiaj zastępca burmistrza Edyta Małys Niczypor odebrała podziękowanie od Cezarego Przybylskiego - Marszałka Województwa Dolnośląskiego za udział w Projekcie Plaża" - informuje oficjalny profil miasta,.

Przypomnijmy, że nad morze, do Dziwnowa, promować Oleśnicę pojechali na dwa dni wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor oraz Marzena Graczyk i Sebastian Lelas, kierowniczka i pracownik Sekcji Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Oleśnicy. "Jest słońce, jest morze, jest moc!" - informowała oficjalna witryna miasta. A rozanielony Sebastian Lelas (z dumnie zawieszoną na szyi smyczą Urzędu Miasta Oleśnica) wrzucał do Internetu kolejne zdjęcia z jakimiś paniami.

W sierpniu radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem) zapytał, jakie wydatki miasto poniosło "w związku z „Projektem Plaża 2019” realizowanym w Dziwnowie w dniach 20-21 lipca, z udziałem pracowników Urzędu Miasta Oleśnicy oraz zastępcy burmistrza Oleśnicy".

Burmistrz na odpowiedź ma 14 dni. Na to proste pytanie odpowiedział po 21 dniach. I "uprzejmie informuje, że łączne wydatki na realizację w/w działań promocyjnych wyniosły 42.001,81 zł".

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kompromitacja
Kompromitacja 17.10.2019, 22:36
Za 42 tys to na Malediwy mogli pojechać a nie na dwa dni nad Baltyk..
Siostra Reflux
Siostra Reflux 17.10.2019, 12:36
Niedługo kurtuazyjne wizyty w zaprzyjaźnionych miastach i jakoś zleci.
.
. 17.10.2019, 12:28
Podobno dla Lelasa to były wakacje życia, szkoda tylko że za nasze pieniądze. Ale co tam, niech się bawi.
Oels
Oels 17.10.2019, 11:43
lawelasa wakacje życia za pieniądze podatników....
utyty spocony
utyty spocony 17.10.2019, 20:29
Należało się mojej parówce...
X
X 17.10.2019, 11:30
Pani wiceburmistrz nie należą się ŻADNE podziękowania.
.
. 17.10.2019, 08:05
A graczykowej i lelasowi nie dziękuje ?
Kobieta na końcu świata
Kobieta na końcu świata 17.10.2019, 07:40
A kiedy promocyjny wyjazd na Zakyntos? Uwielbiam sałatkę grecką i cacyki. Czy są jeszcze wolne miejsca?
mms
mms 17.10.2019, 07:01
obie postacie żenujące
..
.. 17.10.2019, 01:59
Promocja miasta musi kosztować, ale oni pojechali bez materiałów promocyjnych, bo ich nie mają, nawet jakiejś broszurki z opisem miasta. Mają tylko materiały pod promocję burmistrza i na tym właśnie ma polegać pseudopromocja miasta. Dlatego w Oleśnicy nie ma sekcji promocji.
A
A 17.10.2019, 09:14
A po co promocja Oleśnicy? Jeszcze by Oleśnica stała się bardziej sławna od jej burmistrza. "Oleśnica to Ja!"
13
13 17.10.2019, 06:50
A sowa jaką funkcję pełni i za co bierze kasę( czy z niego to taki mały Brejza i jego farma troli
.
. 17.10.2019, 01:50
To jest ta różnica, Hreniak nie musiałby dziękować Sadowskiemu.
Trochę zazdroszczę
Trochę zazdroszczę 16.10.2019, 23:48
Ja nie mam czasu pojechać nad Bałtyk wypocząć, ***m zdrowo w okresie letnim, no i płacę regularnie podatki, dobrze że na wypoczynek i (mocną)zabawę ma czas i pieniądze Oleśniczanin Lelas z dziewczynami z Ratusza. A co, stać ich, w końcu donrze zarabiają.
as
as 16.10.2019, 22:28
Himalaje hipokryzji . Za Pieniądze podatnika darmowe wczasy nadmorskie pod pretekstem promocji Miasta. To skandal Panie Marszałku. TA NAGRODA TO PAŃSKA KOMPROMITACJA!
podatnik
podatnik 16.10.2019, 22:28
42 000 zł. - skandal! Że też Wam nie wstyd tak wyrzucać pieniądze w błoto władzo.
Podatnik
Podatnik 16.10.2019, 22:01
Weekend a nad morze publiczne pieniądze.Tak rządzi Bronś i Partia Ośmiorniczek
ptyś
ptyś 16.10.2019, 21:17
Czy ta pani sfinansowała to z własnej kieszeni ? Bo jeśli nie to była na wakacjach sponsorowanych przez mieszkańców miasta ! Więc podziękowania należą się mieszkańcom (podatnikom )Ciekawe jakie opcje polityczne leżały na plaży za nasze pieniądze czy był to mix czy solowe występy ???!
Zatroskany podatnik
Zatroskany podatnik 16.10.2019, 19:56
Czy to prawda, że w zimie będzie realizowany projekt "Stok" i ta sama ekipa wyjedzie do Szczyrku promować nasze kochane miasto?
PYTAM
PYTAM 16.10.2019, 19:10
Co z boiskiem dla miwszkańców Rataj. Dlaczego władze Olesnicy okroiły projekt o ponad 20 000 zł.
z Rataj
z Rataj 16.10.2019, 19:06
42 tysiące ? Za co ? A na boisko nie ma kasy ? Kabaret
Oleśniczanka
Oleśniczanka 16.10.2019, 19:03
Brawo pani wiceburmistrz, to dobrze, że w Województwie nas chwalą. Natomiast używanie zwrotów typu "rozanielony Sebastian" pokazują umiejętności dziennikarzy niniejszego portalu, godne poziomu plotkarskiego portalu pudelek.pl
.
. 16.10.2019, 22:51
"w Województwie nas chwalą." - biedna zakompleksiona Oleśniczanko......:(
.
. 16.10.2019, 19:24
Bo na zdjęciu był rozanielony, czyli bardzo szczęśliwy. I nie dziwię się.
ZAL
ZAL 16.10.2019, 18:51
A na boisko na Ratajach nie ma pieniędzy!!!

Pozostałe