PILNE! Niespodzianka w Oleśnicy - wygrało... Prawo i Sprawiedliwość

  • 14.10.2019, 11:08
  • OAI
PILNE! Niespodzianka w Oleśnicy - wygrało... Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Glowacz Agnieszka Soin (z prawej) z PiS ma powody do zadowolenia
Poznaliśmy wyniki wyborów w Oleśnicy.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 625
36,97%
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 5 365
29,94%
 
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2 683
14,97%
 
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 1 204
6,72%
 
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 054
5,88%
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 991
5,53%
 
Razem 17 922
 
100%
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

matematyk
matematyk 17.10.2019, 20:27
36,97% ze 100% to naprawdę większość ?
kartoflany świr
kartoflany świr 15.10.2019, 11:22
Niech żyje i rozkwita kartoflana republika i nasz wuc malutki kartofelek!
:))
:)) 15.10.2019, 11:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 14.10.2019, 23:24
Czy Kościół Katolicki odetnie się wreszcie w sposób jednoznaczny od zwolenników LGBT?
Dość obłudy!!!!
Dość obłudy!!!! 14.10.2019, 23:06
Bronś razem z Dżugajem śmiali się od ucha do ucha otwierając biuro PO w Oleśnicy. Był też tam Kasina. Teraz już wiemy kto i co? Bronś, Dżugaj i Kasina to liberałowie, zwolennicy LGBT i legalizacji małżeństw homoseksualnych, no i adopcji dzieci przez pary homo!!!! Czy ktoś ich widuje czasami na mszy w kościele? Jeżeli tak to trzeba proboszczowi parafii zwrócić uwagę że tacy osobnicy tam bywają.
koko
koko 14.10.2019, 23:25
Sam jesteś obłudnikiem mówiąc kto może chodzić do kościoła.
Dość obłudy
Dość obłudy 14.10.2019, 23:34
Ja tylko pytam o postawę Kościoła Katolickiego.wobec takich zachowań. Ja przyjacielu nic nie mogę, na szczęście to nie ja decyduję o tym. Pytam, bo wiele pytań było po obrzydliwej antykatolickiej, antyklerykalnej i antykościelnej kampanii wyborczej, nawet na tym portalu, czy Kościół Katolicki toleruje takue zachowania. Nic ponadto.
Anka
Anka 15.10.2019, 10:32
Masz tutaj podejście kościoła do homofobii. Przypominam Ci, że chrześcijaństwo jest oparte na miłości i miłosierdziu, a nie na szerzeniu nienawiści. Jeśli nie potrafisz tego pojąć, trudno mi określić jaką religię właściwie wyznajesz.

Papież Franciszek do chilijskiego geja - ofiary pedofilii powiedział: To, że jesteś gejem nie ma żadnego znaczenia! Bóg Cię kocha takim jakim jesteś. I nie ma żadnego znaczenia to co mówi inni ludzie"

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, arcybiskup Kapsztadu Desmond Tutu powiedział: wolałby pójść do piekła, niż oddawać cześć "homofobicznemu Bogu".

itp.itd.
JAK MYŚLICIE
JAK MYŚLICIE 14.10.2019, 22:08
Burmistrz powinien służyć tym, którzy go wybrali bez względu na preferencje polityczne. Czy tak jest w Oleśnicy?
.
. 14.10.2019, 21:53
Panie Bronś niestety nie da się tak jak pan robił to zawsze, udawać bezpartyjnego. Albo, albo, pr,zyznał się pan wreszcie do swoich preferencji...... politycznych, w końcu, zapraszjąc Schetynę i Kidawę- Błońską. Pech chciał, że Oleśniczanie KO pokazali gdzie jej miejsce. Prawdopodobnie, lecz tego nie jestem pewien, powstanie inicjatywa obywatelska mająca na celu referendum odwoławcze obecnego burmistrza. To jest naprawdę krok milowy w świadomosci nie tylko Oleśniczan, ludzie już nie dają sobie tak łatwo wciskać kitu.
KTOŚ COŚ
KTOŚ COŚ 14.10.2019, 22:04
Burmistrz powinien służyć tym, którzy go wybrali bez względu na preferencje polityczne. Czy tak jest w Oleśnicy?
Pytanie do Bronsia
Pytanie do Bronsia 14.10.2019, 21:38
Jak Pan, zadeklarowany zwolennik PO, zamierza rządzić teraz PiS-owską Oleśnicą? Od oleśnickich wyborców dostał Pan czerwoną kartkę. To jest wyborcze podsumowanie Pana prawie rocznych rządów.
zet
zet 14.10.2019, 23:27
jaką Pisowską? KO i Lewica mają razem więcej, więc większość jest przeciwna PIS
Bronś ma problem...
Bronś ma problem... 14.10.2019, 21:21
...bo w Oleśnicy zdecydowane zwycięstwo odniósł PiS. Pytanie: czy nie jest tak, że Bronś, słusznie identyfikowany z PO, pogrążył PO swoją fatalną polityką?
Miłego strajkowania
Miłego strajkowania 14.10.2019, 17:22
A ja z innej beczki. Szykuje się kolejny strajk nauczycieli. Tzw, Strajk Włoski. Zaryzykuję tezę, że nie brakuje ( także w naszej okolicy) pedagogów., którzy są w permanentnym stanie wspomnianego strajku.Świadczą o tym chociażby żenujące wyniki nauczania i zatrważająca ilość uczniów pobierających korepetycje. Tak na marginesie czy ktoś to weryfikuje? Moim zdaniem albo nie potrafią przekazać wiedzy, albo im się nie chce przekazywać wiedzy albo wreszcie takowej wiedzy nie posiadają.
Art
Art 14.10.2019, 19:47
Zawsze się można przekwalifikować i samemu zostać nauczycielem.
uczony
uczony 14.10.2019, 20:12
Zawsze można się przekwalifikować i zostać fizycznym a nie być roszczeniowym betonem umysłowym !!!! Magistry !
Obywatel
Obywatel 14.10.2019, 15:50
Anty PIS, Janek i jego kompania to super PIS do potęgi
Anty PIS
Anty PIS 14.10.2019, 15:44
Janku dziękujemy Ci za wygraną Pis-u. Tak trzymaj e referendum
też wygrają!
Bronisław
Bronisław 14.10.2019, 17:27
PiS powinien czym prędzej wysłać kwiaty do burmistrza Oleśnicy jego obecna polityka znacznie przyczyniła się do wyborczego sukcesu PIS.
.
. 14.10.2019, 18:57
Nie kwiaty ale propozycję abdykacji.
ElKa
ElKa 14.10.2019, 13:30
To czemu Pis przegral wybory samorzadowe w Olesnicy?
daz63
daz63 14.10.2019, 13:08
Prezes się może obrazić. Tylko 37%. Nie ładnie.
Marcin
Marcin 14.10.2019, 12:59
Brawo Oleśnica tak trzymać, dziekuje ze będziecie składać się na moje 500+ teraz mogę planować wakacje, nowy telewizor, nowe auto i może rozpocznę budowę domu za gotówkę. Teraz tylko spłodzić 10 dzieciaków i żyć z pensji innych .TAK!!!
powodzenia
powodzenia 14.10.2019, 14:56
I brawo, trzymam kciuki by właśnie tak było; chętnie złoże się na Twoje 500+, bo to także moja przyszłość i naszej Ojczyzny , powodzenia
Powodzonka
Powodzonka 14.10.2019, 13:22
Powodzenia z tą dziesiątką, bardzo odpowiedzialne zadanie wychować taką gromadkę, dobrze, że Państwo pomaga i wspiera wielodzietne rodziny. Mam nadzieje, że kupicie sobie ładnego busa, fajne wakacje i domek. W końcu dobrze by było by pokolenie, ktore bedzie pracować na nas w przyszłości miało sie dobrze.
JETEMNANIE
JETEMNANIE 14.10.2019, 12:11
Dobra wiadomość: ? taka mentalność, polacy wolą siedzieć w gównie zamiast po pas to po szyje. ZAL.
PJ
PJ 14.10.2019, 21:54
Jesteś Polakiem...?
Okidoki
Okidoki 14.10.2019, 12:10
Dekomunizacja powolutku postępuje. I tak trzymać!
DOBRA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI
DOBRA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI 14.10.2019, 12:05
Ogromna radość. Oleśniczanie brawo My!!!
Tadek
Tadek 14.10.2019, 11:51
Super.

Pozostałe