Kidawa-Błońska w Twardogórze

  • 10.10.2019, 12:56
  • AG
Kidawa-Błońska w Twardogórze
Razem z nią przyjechali inni kandydaci Koalicji Obywatelskiej. Spotkali się z przedstawicielami rzemiosła.

Dzisiaj w Cechu Rzemiosł Różnych w Twardogórze (powiat oleśnicki) odbyło się spotkanie kilkunastu lokalnych przedsiębiorców i rzemieślników z kandydatami do Sejmu i Senatu z Koalicji Obywatelskiej. Przyjechali też przedstawiciele Zielonych z Ostrowa Wielkopolskiego.

KO reprezentowali Małgorzata Kidawa-Błońska, Michał Jaros, Bogdan Zdrojewski, Marek Łapiński, Alicja Chybicka i Joanna Augustynowska. Gości witali burmistrz Paweł Czuliński oraz prezes Cechu Stanisław Adamski.

Politycy KO krytycznie ocenili politykę PiS, m.in. w służbie zdrowia i w kwestiach ekonomicznych. 

 

AG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ferdek kiepski
ferdek kiepski 12.10.2019, 05:44
Nie cierpię 'kartoflanych świrów' kurde!
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 11.10.2019, 19:36
Po prawie czteroletnim procesie sądowym, we wszystkich instancjach, dziś Sąd Najwyższy orzekł, że "określenie, iż państwo PiS to "państwo mafijne" jest prawdziwe, jak również "nie wykracza poza granice dopuszczalne w debacie publicznej".". [ https://shareinfo.pl/panstwo-p… Dla nas Obywateli oznacza to, iż w państwie naszym rządzi mafia ! Weźmy to pod uwagę w niedzielnych wyborach - 13 października 2019 roku ! Postawmy wreszcie tamę autorytaryzmowi kościelno-partyjnemu !
Więc jak by nie było !!!!
Więc jak by nie było !!!! 12.10.2019, 06:49
Tylko pamiętajmy kto to orzekł ! Kolejna mafia na usługach wiadomej partii politycznej ! Więc jak by nie było to i tak mamy spuszczone spodnie a CZERWONA zaraza podnosi głowę z nad krypty grobowej dlatego tylko głęboka reforma Sądów
O! Q!!
O! Q!! 10.10.2019, 22:51
Jeśli zatem do Lewicy, do Czarzastego i jego partii dołączyły również ofiary pedofilii oraz przedstawiciele LGTB to może to być a nawet jest to nieomylny znak, że , formacja pana Schetyny i pani Kidawy Błońskiej się zaśmierdziała tak, jak wcześniej Nowoczesna, bo stare kiejkuty przygotowały dla wyborców nową alternatywę. Lewicę POstkomunistyczną?!
69latek
69latek 10.10.2019, 22:21
Skompromitowana czereda robi wode z mózgu rzemiosłu! Nie dajcie się, pamietamy jak za PRL niszczono prywaciarzy, a teraz obiecują..
ala
ala 10.10.2019, 19:59
Ciekawe czy wyjaśniła co 19 miliardami zł z OFE które znikły za jej rządów jak okradali ludzi ?
Zalosni
Zalosni 10.10.2019, 19:53
Witali, czuliński z wujem stachem. Prawdziwa reprezentacja. Ale jaja.
toja
toja 10.10.2019, 18:23
Przyjechali ci co w ostatnich wyborach popierali postkomunistów.
Wstyd mi za nich. Mam nadzieję że Twardogóra nie poprze postkomuny ani tych co ją popierają.
wyborca
wyborca 10.10.2019, 17:59
Miało być nie bluźnij...
Czerwony kosynier
Czerwony kosynier 10.10.2019, 18:39
[email protected] jakie masz argumenty do tego wyroku i komentarza TVPPIS
Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do roli i wagi sądów w Polsce PiS, skoro TV publiczna uważa, że może z wyrokiem sądowym dyskutować, a nawet sąd pouczać i z niego drwić? To jest jakaś koszmarna parodia praworządnego państwa, w którym oficjele i rządowa tuba gwiżdże z postanowień niezawisłego sądu. Ale nic to, suweren ma to gdzieś... ważne, że 500+ jest wypłacane.
HaHaHa
HaHaHa 10.10.2019, 20:03
Ty chyba nie wiesz co piszesz Niezawisłe Sądy ! aleś pojechał !!!!! MASAKRA
wyborca
wyborca 10.10.2019, 17:54
Czerwony kosynier - nie bliźniak!
Tylko PO
Tylko PO 10.10.2019, 17:12
Głosuje na Jarka Polańskiego
Czerwony kosynier
Czerwony kosynier 10.10.2019, 15:40
Twardogórzanie zróbcie wszystko aby pisowską hołotę odsunąć od władzy.
Red Baron
Red Baron 10.10.2019, 16:43
Gnidę czerwonego kosyniera zutylizować.
Czerwony kosynier
Czerwony kosynier 10.10.2019, 16:54
Do @ Red Baron Mam nadzieję, że po 13.10 cały rząd zostanie zdymisjonowany, a capo di tutti capi odsunięty od władzy, a następnie wszyscy oni surowo rozliczeni i ukarani za próbę obalenia ustroju. Kiedyś tacy kończyli na latarniach. Teraz demokracja jest łagodniejsza, wystarczą wieloletnie więzienia.
zKmicica
zKmicica 10.10.2019, 15:33
Stasinek cos mało ludzi nagoni na ten spęd polityczny . Nie wiedziałem ze cech w Twardogórze to cech Platformy
Mieszkaniec gminy.
Mieszkaniec gminy. 10.10.2019, 14:42
Wiódł ślepy kulawego...
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 10.10.2019, 14:32
Michał Jaros kompromitował się w przeszłości w Lubinie i w Oleśnicy, a pani Joanna Augustynowska niezasłużenie znalazła się, w przeszłości, na liście .Nowoczesna, by po pewnym czasie opuścić jej szeregi. Oboje nie mają za sobą praktycznego doświadczenia.
 Olaf
Olaf 10.10.2019, 14:18
Nie pomogą fale Wisły

Pozostałe