Radna opozycji zarzuciła burmistrzowi Oleśnicy, że minął się z prawdą

  • 08.10.2019, 17:22
  • Żródło: Panorama Oleśnicka
Radna opozycji zarzuciła burmistrzowi Oleśnicy, że minął się z prawdą Krzysztof Dziedzic
O co chodzi?

- Nie jest prawdą, że odbyły się ustalenia i negocjacje dotyczące uchwały o dodatkach za wychowawstwo. Na poprzedniej sesji pan burmistrz powiedział, że proponowana w niej kwota to wynik ustaleń i negocjacji na spotkaniu ze związkami zawodowymi - powiedziała na sesji Rady Miasta Oleśnicy Beata Krzesińska (Oleśnica Razem).

Okazało się, że radna napisała do związków pismo z pytaniem, czy uczestniczyły w spotkaniu z burmistrzem lub innymi przedstawicielami władz miasta, na którym negocjowana byłaby wysokość dodatków za wychowawstwo. ZNP na pismo nie odpowiedział, natomiast Solidarność napisała, że przesłano jej tylko projekt uchwały, którą zaakceptowała. W spotkaniu i negocjacjach związek nie uczestniczył.

Czy więc miały one rzeczywiście miejsce?

- Proszę o odpowiedź, kiedy i gdzie odbyły się spotkanie i negocjacje. Proszę o podanie ich szczegółów, podanie, kto w nich uczestniczył. Proszę o okazanie protokołu z negocjacji - interpelowała na sesji radna opozycji.

Ona sama uważa, że dodatek powinien wynosić nie 310, a 400 zł. - Miasto dało tylko 10 zł - mówi. Nowelizacja Karty nauczyciela nakłada obowiązek wypłacania minimum 300 zł dodatku za wychowawstwo. W Oleśnicy będzie to kwota 310 zł.

Źródło: Panorama Oleśnicka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleks
Oleks 11.10.2019, 05:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jankiel
Jankiel 10.10.2019, 00:30
kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem
Ciekawy
Ciekawy 09.10.2019, 20:42
Czy to przypadkiem nie podpada pod fałszerstwo dokumentów?
Żałosne
Żałosne 09.10.2019, 20:41
PINOKIO
 Są granice absurdu
Są granice absurdu 09.10.2019, 08:59
Autorytet mozolnie odbudowany. Za chwilę spadnę z krzesła. Jaki autorytet?
Co tu gadać?
Co tu gadać? 09.10.2019, 09:52
Autorytetem to jest np pan Nienaltowski który wydał swoją opinię o Bronsiu w przedwyborczym oświadczeniu.
Dla Bronsia była ona miażdżąca, samo zło.
Jarosław.
Jarosław. 08.10.2019, 21:56
Spsdajcie nieudacznicy PiS - PZPR bis do swoich barłogów jesteście przegrani w Oleśnicy, czy tego nie możecie pojąć stare komuchy 80% mieszkańców Oleśnicy ma Was gdzieś 15% jest bez zdania, a reszta to Wy nieudacznicy.
JJ
JJ 10.10.2019, 16:51
Jarek, po twoim komentarzu odnoszę wrażenie że jesteś w dołku psychicznym przed nadchodzącymi wyborami. Czyż nie potrafisz stanąć prawdzie w oczy.
PIS
PIS 09.10.2019, 17:11
Jarosław do szkoły bo masz problem z wyliczeniem procentów!!!
ala
ala 09.10.2019, 06:35
Burmistrz jaki jest to wiedzieliśmy już dawno !Jest to jedna osoba która może się pozbyć posady przez referendum albo wizytę CBA lub CBŚ Najgorszy jest elektorat który na nieudacznika głosował i tu nikt po za matką naturą nic nie poradzi ! Trzeba czekać czas leci !!!!!!
Po jednych pieniądzach
Po jednych pieniądzach 08.10.2019, 22:32
Jaruś, idż pogadaj z Neumannem to twój przyjaciel zapewne.
Wypad
Wypad 08.10.2019, 22:26
To ty spadaj baranie, półgłówków którzy nic nie rozumieją nie potrzebujemy tutaj.
Lizzy
Lizzy 08.10.2019, 21:24
Autorytet Bronsia mozolnie odbudowywany znowu zaczyna sie totalnie rozpadać . Z drugiego upadmu juz sie nie podniesie
Analytyk
Analytyk 08.10.2019, 20:00
Jasio traci powoli grunt pod nogami . to widać słychać i czuć.
anty
anty 08.10.2019, 20:50
Burmistrz, który chronicznie mija się z prawdą rządzi naszym miastem. Jest to obraza mieszkańców.
BiT
BiT 08.10.2019, 20:39
Nie do końca , ale zalicza juz w 1 roku nieprawdopodobna ilosc wtop i wpadek. Wizerunek moze lada chwile runac w gruzach bo okazuje sie że burmistrz jest coraz dalszy od prawdy. To hardzo wielu niemile zaskakuje
Jarosław.
Jarosław. 08.10.2019, 22:01
Najlepszy Burmistrz to Was wkurza nieudacznicy Oleśnica Razem komuchy z XX wieku, Wy jesteście żałośni brrrr.
m
m 08.10.2019, 23:26
Jarosław ty nie znasz Bronsia, jakbyś go znał jak inni przez 20 lat - brzydziłbyś się podać mu rękę, mnie obrzydzenie bierze jak go widzę.
Mat fiz
Mat fiz 08.10.2019, 19:24
Przeciez kazdy wie źe żadnych spotkan nie bylo.
nauczyciel
nauczyciel 08.10.2019, 19:01
A w powiecie tylko 300 za wychowawstwo,dlaczego?
wyborca
wyborca 08.10.2019, 18:58
Tak jak w po!
POlszewik
POlszewik 08.10.2019, 18:57
utyty spocony jak już z kimś rozmawia to tylko z sobą.
Michał
Michał 08.10.2019, 22:02
Spadaj deblu zafajdany.
Dziwne
Dziwne 08.10.2019, 18:51
Ta radna z choinki się urwała? To ona nie wie jak teraz wyglądają negocjacje i konsultacje?
Tylko PiS
Tylko PiS 09.10.2019, 06:28
A ty [email protected] wiesz? Jest bardziej kompetentną osobą od Ciebie i twojej całej famili.
NB
NB 08.10.2019, 18:50
Brons Pinokio
Taki cytat z Misia....
Taki cytat z Misia.... 08.10.2019, 18:07
mi sie przypomniał nie wiem w sumie dlaczego "Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział".
Anty komuch.
Anty komuch. 08.10.2019, 22:04
Bo komuchy tacy jak Ty wszystko odwracają, dla Was prawda to kłamstwo.
?
? 08.10.2019, 17:49
Znowu wpadka? Co tam się dzieje?

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165