WSTRZĄSAJĄCA PRAWDA O ATOLU: BYŁO ŹLE, A TERAZ JEST JESZCZE GORZEJ! - MÓWIĄ PRACOWNICY

  • 08.10.2019, 07:30
  • Żródło: Panorama Oleśnicka
WSTRZĄSAJĄCA PRAWDA O ATOLU: BYŁO ŹLE, A TERAZ JEST JESZCZE GORZEJ! - MÓWIĄ PRACOWNICY pixabay.com zdjęcie ilustracyjne
Pracownicy Atola: "Od czego zaczął rządy prezes Hrehorowicz? Od remontu swoich biur. I na tym remonty się skończyły...", "Kompletnie nie można się z prezesem dogadać"...

W dzisiejszym wydaniu Panoramy Oleśnickiej tradycyjnie mnóstwo do czytania. A między innymi:

TYLKO W PANORAMIE BYŁO ŹLE, A TERAZ JEST JESZCZE GORZEJ!
Po poprzedniej publikacji Panoramy "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie...", coś pękło w Atolu. Do redakcji zgłosiła się grupka pracownic, które mają dość pracy w spółce i atmosfery, jaka w niej obecnie panuje. Krytykują poprzedniego prezesa, ale same mówią, że "było źle, a teraz jest jeszcze gorzej". Bardzo długie, bardzo gorzkie żale zostały wylane. Kilka cytatów? "Od czego zaczął rządy prezes Hrehorowicz? Od remontu swoich biur. I na tym remonty się skończyły...", "Kompletnie nie można się z prezesem dogadać", "Na konkretne pytania nie daje kompletnie żadnej odpowiedzi", "W obiekcie jest po prostu brudno", "Nie drukują się paragony, nie tak idzie naliczanie rabatów, za towar inna kwota wchodzi...", "My już ze sobą nie rozmawiamy, tylko warczymy"...  

TYLKO W PANORAMIE ZŁOTÓWKA UROSŁA DO 11 ZŁOTYCH
Burmistrz Jan Bronś oświadczył na sesji Rady Miasta, że dzierżawca przedszkola w CUS przestrzelił z kwotą, bo inni dawali tylko złotówkę więcej. Oleśnicka mówi: Sprawdzam... Oj, prawdy w tym oświadczeniu to nie było...

TO WYWALENIE 20 MILIONÓW
Arkadiusz Sikora, kandydat SLD do Sejmu, krytycznie o przejęciu dworca PKP. Wtórują mu zwolennicy lewicy

TYLKO W PANORAMIE RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH ŻĄDA WYJAŚNIEŃ!
"W oparciu o doniesienia medialne.(...) podjęto z urzędu postępowanie wyjaśniające" - czytamy w piśmie rzecznika praw obywatelskich. Chodzi o nagłe przerwanie procedury uchwalania planu zagospodarowania przestrzennego, aby uniemożliwić Marianowi i Izabeli Jankiewiczom adaptację ich nieruchomości na przedszkole. Co jeszcze napisał rzecznik Adam Bodnar?

TYLKO W PANORAMIE 21 TYSIĘCY NA PROPAGANDĘ WŁADZY
Oleśnicka ujawnia, że co miesiąc miasto wykłada prawie 4 tysiące na gazetkę, w której serwuje swoją propagandę. Gazetka ma sprawiać wrażenie "obiektywnej" i "niezależnej". Ale to tylko pozory, służące omamieniu oleśniczan. Pieniądze - już ponad 21 tysięcy - lądują w kieszeni prywatnego wydawcy... Któż to taki? Zdziwieni nie będziecie...   

MARKETY UROSNĄ
Jeden sklep wielkopowierzchniowy się rozbuduje, inny może powstać.

TYLKO W PANORAMIE W RANKINGU NASZE GMINY DALEKO
Gminy z naszego powiatu nie mają się czym pochwalić w tym rankingu. A już ocena za jakość zarządzania urzędami i procesem uchwałodawczym to powód do alarmu!

TYLKO W PANORAMIE CZY TO BYŁ SZANTAŻ?!
Radny powiatowy stanowczo odpowiada wójtowi.

KTO ODPOWIADA ZA ZŁAMANIE USTAWY?
Burmistrz Oleśnicy na proste pytanie o koszty sławnego już "Projektu Plaża" nie potrafił odpowiedzieć w ciągu 14 dni. Kto za to odpowiada? - pyta radny opozycji. Spóźnienie kwalifikuje się do założenia sprawy w sądzie administracyjnym...

TYLKO W PANORAMIE MINISTERSTWO MIAŻDŻY INFORMACJE WŁADZY
Pełna relacja z zebrania rodziców Przedszkola "Zielone Ogrody" i dokładne wyjaśnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej, które w całości dementuje informacje podawane przez burmistrza i skarbnik Oleśnicy. Po publikacji portalu olesnica24.com burmistrz organizuje spotkanie z rodzicami... Ciekawe, czy znów z udziałem "zwykłego mieszkańca Oleśnicy"?...

TYLKO W PANORAMIE LOKALE WCIĄŻ PUSTE
Gdzie to ożywienie Rynku? Kolejny nieudany przetarg...

BYLI JEGROWIE. BYLI MILICJANCI. BĘDĄ POWSTAŃCY?
Historia jednego pomnika i nowy pomysł radnego Marka Kamaszyły.

TYLKO W PANORAMIE BIUROWIEC SPRZEDANY!
Pośrednik pije szampana! 500 metrów powierzchni ma nowego właściciela.

TYLKO W PANORAMIE OBSERWUJEMY TO ZE ZDUMIENIEM i ZAŻENOWANIEM!
Powiatowy Zarząd Prawa i Sprawiedliwości mocno o działaniach burmistrza Bronsia i władz Oleśnicy wobec Szkoły Podstawowej i przedszkola w CUS.

PO CO WICEDYREKTOR?!
Radni mają wątpliwości co do nowego etatu dyrektorskiego w placówce.

CHOĆ DLA SERCA NIE NAJLEPSZE TU POWIETRZE...
Nie tylko zresztą dla serca... Niepokojące raporty o jakości powietrza w Oleśnicy.   

TYLKO W PANORAMIE STATUT, CZYLI PRESJA MA SENS
Kolejne starcie radnych klubu Bronsia z rajcami opozycji na posiedzeniu Komisji Statutowej. Co ze skróceniem wypowiedzi radnych do 3 minut?

TYLKO W PANORAMIE AMFA ZA MIESZKANIE
Ciekawy patent... Za wynajem mieszkania oleśniczanin płacił częściowo narkotykami...

CIEMNO JAK... NA SERBINOWIE
Trzeba  naprawić lampy, a część z nich po prostu umyć.                      

SYCÓW
Co z tą eko-bombą pod Sycowem?
Lego życia - a cóż to takiego?
Morderca psa na wolności

TWARDOGÓRA
Uważajcie na żmije!, czyli niebezpieczna przygoda przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze

MIĘDZYBÓRZ
Diabły zawsze groźne, ale czasem też śmieszne.

GMINA OLEŚNICA
O wyższy komfort życia - monitoring powietrza, nowe drogi

DOBROSZYCE
Otworzyli Nowosiedlicką

DZIADOWA KŁODA
Nowy obiekt sportowy to ważna sprawa w życiu gminy

Źródło: Panorama Oleśnicka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M.M.
M.M. 13.10.2019, 20:26
Nie zauważyłam żadnej dobrej zmiany w składzie obsługi klienta. Od lat Ci sami ludzie. A jak pojawia się jakaś nowa osoba to zaraz jej nie ma. Z nowych osób pozostają tylko znajomi,...wszędzie to samo ... dlatego tam nigdy nie będzie dobrze. Nie lubię Atolu ze względu na obsługę... Strasznie niemiła... liczy się tylko sprzedaż nie dbają o klienta...
ja
ja 2 dni temu, 16:32
Z nowych osób nie zostaje nikt bo każdemu się wydaje że jest lekko. A nie jest. A sprzedaż liczyła się za Senka i walka o klienta. teraz jest spokoj
:(
:( 14.10.2019, 16:48
M.M zapraszamy do ekipy. Oby na dłużej.
b
b 14.10.2019, 09:04
Nie prawda ze z nowych osób zostają tylko znajomi. Prawda jest taka że nowe osoby widzą jaki to jest rodzaj pracy, pensje , praca w święta i niedziele za taką samą stawkę i uciekają. Nie masz pojęcia to nie pisz głupot. Parowników do obsługi klienta jest za mało.
?
? 12.10.2019, 07:37
A ten nowy specjalista z. Bierutówa to kolejny pomysł na cięcie kosztów?
No
No 11.10.2019, 22:25
OPTYMISTA*mało wiesz, jesteś zatrudniony od niedawna to się nie wymądrzaj. A na robieniu zdjęć marketing się nie kończy.
Optymista
Optymista 12.10.2019, 00:13
Wiem na czym polega marketing. Ale tamten nie robił nic nawet głupich zdjęć. Stronę internetową na fb z nudów mogłaby prowadzić nawet sprzątaczka w wolnej chwili. A one siedziały zarobione. Nawet głupiej promocji nie potrafiły wymyslic. Ta była sekretarka to już wgl nie porozumienie.
L
L 11.10.2019, 08:23
Pracownicy "fizyczni" się zwalniają, bo zarabiają grosze. A prezes mnoży stanowiska biurowe i przyjmuje swoich. Niedługo biurek braknie dla nich.i wcale nie oszczędza bo placi dużo więcej Ukrainkom żeby pracowały, ale żeby dać ludziom, którzy pracowali i pracują parę lat, kilka złoty podwyżki to nie było.
Optymista
Optymista 11.10.2019, 21:09
Biurek brakowało dla pracowników biurowych poprzednika. To Dariusz powtórzył szczuczne etaty które powiedzmy teraz są utrzymane. Wtedy w marketingu było 5 osób. A żadna z nich z wykształceniem w tymże kierunku. Mało wiecie. Specjalistka ds Sportu i imprez masowych. Co to jest za stanowisko. A na żadnej imprezie nie była żeby chociaż zdjęcia robić. *** pisać bzdury. Nikt z kieszeni nie wyciągnie żeby nam dać. Musimy się podnieść pi pisowskiej władzy i będzie dobrze. Wspólnie pracujemy na sukces. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. A skoro odchodzą tzn ze skończyła się przechowania.
.
. 11.10.2019, 09:38
W biurach się wkrótce nie pomieszczą.
Jupi
Jupi 11.10.2019, 21:21
Właśnie były redukcję. Skończyła się samowola i rządzenie przy***sow sędka
Pytam
Pytam 10.10.2019, 21:57
Panie Adamie, nie głupio Panu? Bronś mnoży stanowiska, rozdaje pieniądze na prawo i lewo, a to dla Lelasa 40 tysi nad morze, a to na katolickie radio, a to na niby bezpłatną gazetkę, a Pan oszczędza na pensjach dla ciężko pracujàcych w Atolu matek dzieciom, i ojców pragnacych zapewnić jakikolwiek byt swoim pociechom? Tak postępuje katolik, uczciwy człowiek?
Mike
Mike 13.10.2019, 22:27
Stary, jakie katolickie radio? To z Wrocławia? Przysłuchaj się co puszczają i kogo zapraszają do swojej rozgłośni.
:p
:p 11.10.2019, 21:23
A z czego ma dać poprzednik rozchulal wszystko. Będzie dobrze ale na wszystko trzeba czasu. Dlaczego nie o piszecie rozdawnictwa Kolacinskiego. Bo pisiorom wszytko wolno? Poprzednio ludzie sędka zarabiali za nic ie robienie po 5000. Koniec stym.
?
? 11.10.2019, 08:28
A co z pieniędzmi dla Pani Kasi i jej męża?
Kasia z mężem
Kasia z mężem 12.10.2019, 08:08
No właśnie, dawno nie byliśmy na Dominikanie ...
.
. 10.10.2019, 23:16
Zapomniałeś pan o Sowie i jego strategii za 7 tysięcy miesięczne, a przecież wcześniej brał po 150 zlotych za jeden wpis na facebooku.Bronś lekką ręką wdaje dziesiątki tysięcy miesięcznie na co tu dużo mówić swawolę promocyjno- strategiczną a Hrehorowicz nie ma 200- 300 złotych na podwyżki dla ludzi naprawdę ciężko pracujących w Atolu. To są rzeczy których nie da się wymazać z życiorysu, tak jak wszyscy bedą pamiętać co zrobiła redaktorka z wyrokiem sądowym. Ten smród będzie się ciągnął przez całe życie za nimi.
pływak
pływak 10.10.2019, 22:36
W sedno.
Kjeld
Kjeld 11.10.2019, 23:43
Dokładnie
Załoga Atola
Załoga Atola 10.10.2019, 16:16
Warunki w "Atolu" miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad kasami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Pre...
X
X 10.10.2019, 14:30
Brak elementarnej wiedzy o zarządzaniu spółką, brak umiejętności rozmowy z pracownikami (rozmowy z których nic pracownik nie rozumie), arogancja i brak odwagi przyjęcia odpowiedzialności za podejmowane decyzję. Kolejni ludzie będą się zwalniać, to tylko kwestia czasu.
Pociotek
Pociotek 13.10.2019, 22:29
Spocony na pewno kogoś podrzuci i zatrudnienie będzie...
:p
:p 11.10.2019, 21:24
Wcale się nie bendziemy zwalniać.
Mariusz
Mariusz 10.10.2019, 13:43
Dlaczego tak jest jak opisała gazeta? Dlatego że p.Adam H. nie nadaję się na to stanowisko , ludzie się zwalniają a od kilku miesięcy a on nie potrafi nawet przyjąć ludzi na ich miejsce, dlaczego nie przyjmuje? A to dlatego żeby pokazać liczby na karteczkach ile "zaoszczędził" pochwal się Adam ile "zaoszczędziłeś " na tym że nie było podwyżek wynagrodzen w tym roku! Wciska kit pracownikom, a następnie robi co chce. możesz zarządzać ale kurczakami w chłodni …… Może przejedź się autobusem na ukrainę będziasz miał komplet pracowników !
.
. 11.10.2019, 21:26
Ja pier... Co za stek bzdur. Prezes z nami rozmawia skąd takie wieści. Słucha naszych sugestii i będą zmiany. Ale wam łatwiej narzekać.
hr master
hr master 10.10.2019, 19:59
to moze trzeba zatrudnic firme konsultingowa i zrobic audyt i szkolenie?
Andrzej
Andrzej 10.10.2019, 22:38
Opracować wytyczne wpierw.
Kto jest winien?
Kto jest winien? 10.10.2019, 13:30
Szkoda mi Sendka, Hrehorowicza i każdego innego który przyjdzie na ich miejsce z prostegk powodu, z tym bublem Atolem nie da się nic zrobić!!! Wybudowany w pośpiechu, żle z materiałow podłej jakości, ale to nic. Najwiekszy problem to to, że wybudowany bez pomysłu i konsultacji ze środowiskiem sportowym. Najprostszy przykład, kazdy tenisista poeirdziałby że lodowisko z funkcją kortów nie ma racji bytu w Oleśnicy, są to wyrzucone pieniądze w błoto
?
? 10.10.2019, 00:38
Ja uważam że to bicie piany. Bronś, gdyby byl mądry od razu powiedziaĺby budujac Atol że to studnia bez dna, a tak cały czas wszyscy myślą że miał jakiś pomysł. Ten pan nie miał żadnych dobrych pomysłów!!! Dlaczego? Bo się na niczym nie zna, pływak z niego żaden, piłkarz? Hmmm, może tenisista, nie biegacz? Ktoś mi pomoże? W tym właśnie problem, w komisji sportu w owym czasie kto był? Rybiałek? Malczewski? Ludzie zapatrzeni w Bronsia bo nie mieli swojego zdania. Jedynym z alternatywnym, mądrym spojrzeniem był trener Kiryk, który salkę przy sp. 3, która miała być HALĄ MIEJSKĄ nazwał(i słusznie) KURNIKIEM. Szacunek dla tego pana. Porażka, rządy Bronsia uwsteczniły Oleśnicę w znacznym, jeżeli nie decydującym stopniu. Pytanko, czy ktoś wie jak wygląda najładniejsza sypialnia w Oleśnicy? Bo jak wygląda Atol, kałuża zwana lodowiskiem i wiele innych rzeczy dobrze wiemy.
Jacek.
Jacek. 09.10.2019, 20:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

X
X 09.10.2019, 16:04
W artykule napisana cała prawda o Bronsiewiczu. Arogancja i mitomania.
...
... 09.10.2019, 08:40
Bzdury i jeszcze raz bzdury. Próbujecie zaszczuc kogoś kto zastał po poprzedniku dramat i zaczyna nas podniosic z kolan. Dlaczego nie pisaliście o działaniach Darka, co wyprawiał. Podzielili załogę tak że 80% chciało się zwolnić. . Ludzie odchodzą bo myśleli że nowy szef w miesiąc zmieni 4 lata zaniedban. Ale plany mieli wcześniej. Gratuluję osobie która strzela całej ekipie w kolano. We własne gniazdo.. Jeszcze żeby jakaś prawda. Żale można było wylać szefowi na zebraniu a nie za plecami. Współczuję głupoty.
Pytam
Pytam 09.10.2019, 11:35
Hrehorowicz rządzi już 10 miesięcy, załoga zwalnia się masowo od 3 miesięcy. Przez 10 miesiący jakie sukcesy ma nowy prezes?
:0
:0 10.10.2019, 09:09
Jakie 10 meisięcy Sendek był jeszcze w styczniu. Załoga nie zwalnia się przez szefa tylko z powodów finansowych, wolnych świąt weekendów itd. Nikt nikogo tu nie trzyma. Niezadowolona Pani może odejść. I niech mówi za siebie...
ATOL jeszcze...
ATOL jeszcze... 09.10.2019, 11:09
Szczujnia utytego spoconego próbuje jak widać nieudolnie zaklinać rzeczywistość!
tlumoku
tlumoku 09.10.2019, 09:38
Nie pie.....l, to Hrehorowicz zaczął pluć na poprzedników wciskając im niedoróbki które były w Atolu od zawsze, ten bubel sypał sie od początku. Spis usterek z 2014 r. kiedy Sendek przejmował Atol po Gąsiorze był porażajacy.
.
. 09.10.2019, 09:31
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Załoga żali się do szefa ale do niego nic nie dociera, nie przyjmuje żadnych argumentów. Przeczytaj cały tekst w Panoramie a zrozumiesz w czym rzecz. Hrehorowicz remontuje sobie gabinet, na resztę pieniędzy nie ma, szczególnie na podwyżki. Zaraz będzie rok od zmiany ekipy. Obraz jawi się przerażający, problem w tym że Atol to mega bubel i raczej nie da sie z tym mic zrobić.
Manolas
Manolas 08.10.2019, 20:43
W tej sytuacji musze zwiekszyc srodki na propagande postanowil Spocony . Joaska rób przelew!, Sie robi kochany burmistrzu Nieomylny !
Adaś z Atola
Adaś z Atola 08.10.2019, 20:29
Janek, na pewno ma jakiś plan !!!! Klawo jak cho***lera !!!
Ostatni gasi  swiatło
Ostatni gasi swiatło 08.10.2019, 20:03
Jeśli włodarze miasta traktują Atol jak przechowalnia dla swoich to jest jak jest. Jakie kwalifikacje miał poprzedni prezes, jakie ma obecny?
:(
:( 10.10.2019, 09:10
A jakie miał poprzedni. Znał się tylko na łyżwach, o ile się znał.
Na Odwrót
Na Odwrót 08.10.2019, 18:58
Jaki Nieomylny taki Atol?! |Nieomylny do POdmianki, Atol do zamknięcia?
b
b 08.10.2019, 18:52
Jeżeli ktoś poszedł się poskarżyć do gazety to tylko ktoś kto się zwolnił albo został zwolniony i to w akcie zemsty.i jestem tego pewna.
ja
ja 08.10.2019, 19:26
No i nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz
BG
BG 08.10.2019, 17:33
kadrowy błąd Bronsia i tyle
boszsze
boszsze 09.10.2019, 07:10
Co powiesz o jednodniowym kierowniku nad kierownikami w MGK? Ma ekipę wykształciuchów Bronś jak się patrzy.
Armanda Bielik
Armanda Bielik 09.10.2019, 07:54
A radny Paździerz lepszy?
Ludzie mają ubaw
Ludzie mają ubaw 08.10.2019, 19:01
Niejedyny, popatrz co się w Ratuszu dzieje.
Taka prawda
Taka prawda 08.10.2019, 17:27
Tak to jest jak się zatrudnia miernoty z politycznego nadania. Powinien być konkurs i zatrudniony dobry menadżer, a nie koleś który nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem ludzi.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165