Śmierć motocyklisty na ekspresowej “ósemce”

  • 07.10.2019, 11:23
  • OAI
Śmierć motocyklisty na ekspresowej “ósemce” Aleksander Białoskórski
Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy na motocyklu, a następnie spadł z maszyny i upadł na jezdnię.

Wczoraj na trasie S8 ( na węźle drogowym trasu S8 Oleśnica Zachód (Dąbrowa), powiat oleśnicki) doszło do zdarzenia, w wyniku którego poszkodowany został około 40-letni motocyklista. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy na motocyklu, a następnie spadł z maszyny i upadł na jezdnię.

Przez ponad godzinę służby ratunkowe na miejscu walczyły o jego życie. Akcja reanimacyjna, w którą zaangażowanych było wiele osób, przyniosła skutek i udało się przywrócić funkcje życiowe mężczyźnie. Został on zabrany przez karetkę pogotowia i miał trafić do jednego z wrocławskich szpitali.

Niestety, już w drodze u poszkodowanego ponownie zaniknęły funkcje życiowe. Ratownicy podjęli błyskawiczną akcję reanimacyjną i skierowali się do najbliższego szpitala. Reanimowany mężczyzna trafił do oleśnickiej placówki, w której ponownie kilkadziesiąt minut walczono o jego życie. Niestety, 40-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w oleśnickim szpitalu.

 

OAI

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GOŚĆ
GOŚĆ 14.10.2019, 21:43
Podziękowania dla wszystkich Policji za pierwsze podejście o życie człowieka , grupie ratunkowej PCK Kielce, Straży Pożarnej oraz Zespołowi Medycznymu za walkę ludzką do ostatnich chwil życia z góry dziękują przyjaciele

Pozostałe