5 wakatów czeka na chętnych do pracy w oleśnickiej policji

  • 02.10.2019, 08:52
  • OAI
5 wakatów czeka na chętnych do pracy w oleśnickiej policji
Marzysz o ciekawej pracy? Lubisz pomagać innym? Nie boisz się podejmować nowych wyzwań? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający, ale dający też wiele satysfakcji. Jeśli chcesz zostać jednym z nas - złóż dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy. Mamy 5 wolnych wakatów i czekamy na Ciebie!

W celu umożliwienia uzyskania przez zainteresowanych służbą w Policji niezbędnych informacji oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych, w Komendzie Powiatowej Policji w Oleśnicy zapraszamy w każdy wtorek. W godz. 7.30 - 15.00 pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą udzielać szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym wstąpieniem w nasze szeregi, a w godzinach 15:30-17:00 informacji udzielą dyżurujący Kierownicy jednostki lub policjanci wyznaczeni. Serdecznie zapraszamy!

Dzisiaj i w kolejny każdy wtorek w oleśnickiej komendzie do godziny 7:30 do 17:00 będą pełnione dyżury w ramach dni otwartych drzwi. Wszystko po to, aby umożliwić zainteresowanym służbą w Policji, uzyskanie niezbędnych informacji oraz złożenie dokumentów aplikacyjnych.

Osoby zainteresowane służbą w policji mogą składać dokumenty  w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00 ). Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać również pod numerami telefonów (71) 397 6221, (71) 397 6209.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe