Co z przejęciem dworca PKP przez miasto Oleśnica?

  • 24.09.2019, 08:04
  • kad
Co z przejęciem dworca PKP przez miasto Oleśnica? foto: Krzysztof Dziedzic
Obejrzyjcie zapis wideo z posiedzenia Komisji Budżetu i Infrastruktury Rady Miasta Oleśnicy

Mówi zastępca dyrektora Oddziału ds. Obrotu Nieruchomościami we Wrocławiu Kamila Wieczysta. Radni zadają pytania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśniczanin
Oleśniczanin 27.09.2019, 06:50
Bronś chce przejąć dworzec ?! ciekawy jestem jak sobie z tym wszystkim poradzi skoro kładka na dworzec w rozsypce i nawet Urząd Miasta na dziesięć desek nie ma .
Sekcja Komunikacji Społecznej
Sekcja Komunikacji Społecznej 28.09.2019, 07:57
Szanowni Państwo.
Potwierdzamy, że UMO nie ma funduszy na 10 desek na kładce, bo ogromne środki - zgodnie z wolą Pana Burmistrza Jana Bronsia - zostały przeznaczone na nikomu nie potrzebny skate park.
Pozdrawiamy.
kk
kk 25.09.2019, 22:20
Ciekawe czy znalazł sie w Polsce inny frajer by przejmować zdewastowany dworzec pkp na stan miasta?!
Brejwik
Brejwik 26.09.2019, 19:20
To mogło powstać tylko genialnym umyśle Jasia Fasoli ....
m
m 25.09.2019, 09:43
Bronś palnął głupotę podczas pisania programu i teraz brnie w ten dół. Sowa napisał, że lokomotywą promocji jest zamek w Oleśnicy. To zamiast w dać 20 mln złotych na remont zamku i tam urządzić wszystkie mokisy - chce wyrzucić pieniądze w błoto. Może redakcja zapyta strażaków, czy przejadą pod wiaduktem i o te dojazdy z obu stron do budynku, jak to było z CUS.
Poroniony pomysł
Poroniony pomysł 24.09.2019, 18:13
Rzadko chodzę do Mokisu przy Kochanowskiego, na Dworzec napewno nie pójdę, daleko, brudno i ciemno.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 24.09.2019, 17:04
Głupota i raczej należy dopatrywać się w tym akcie starań o przypodobanie się kogoś komuś. Dworzec ma złe położenie pod funkcje, które w nim chciano by ulokować. Dlaczego nie przejmie budynku przy ul. 11 listopada po dawnej TPSA? To powinno odbyć się bez żadnych kosztów. Dlaczego nie przejmie "Pod blachą" za lata zaniedbań o obiekt zabytkowy? Dlaczego nie czyni starań - Jan Brobnś - o ratowanie "czerwonych koszar"? A budynek na rogu ulic Wojska Polskiego i Spacerowej?
Czytelnik
Czytelnik 24.09.2019, 22:15
Budynek na rogu ulic Wojska Polskiego i Spacerowej jak i część "czerwonych koszar" są własnością prywatną i Bronsiowi nic do tego. Tobie Kowalski można cały czas tłumaczyć co jest oczywiste a ty dalej uskuteczniasz to swoje ***mento. Płyta ci się zacięła czy może są inne powody ?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 24.09.2019, 23:42
Brak wiedzy jest głupotą, czy inaczej to można określić? Są przepisy prawa, zastosowanie których dyscyplinuje właścicieli obiektów zabytkowych. Ty tchórzu i aspołeczniku.
kot Marian
kot Marian 25.09.2019, 00:16
płyta ci sie zacięła człowieku wiecznie te same smęty jątrzysz. wszystko ci przeszkadza w tym miescie nawet olesnikcie biedy chociaz sa super
...
... 24.09.2019, 11:16
Czy pytali strażaków o opinię? Przy CUS były ostre wymagania odnośnie dróg dojazdowych.
.
. 24.09.2019, 18:11
Wykopie się tunel i dojazd będzie.
metro Lotnicza
metro Lotnicza 25.09.2019, 00:16
bedzie pierwsza linia metra w Olesnicy
metro Mikołajczyka