Co mówili radni o problemie boiska przy Katolickiej Szkole Podstawowej w Oleśnicy?

  • 23.09.2019, 18:28
  • kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wyborca
Wyborca 27.09.2019, 18:25
Przy kolejnych wyborach przypomnimy fachowcom to pezedsięwzięcie obywatelskie
inzynier
inzynier 25.09.2019, 14:06
Dyskusja poszła w kierunku liczenia wywrotek! Skoro to jest realizacja projektu wiec powinien być przedmiar robót, kosztorys a realizacja prac przez uprawnioną osobę przy udziale przedstawiciela użytkownika.W trakcie powinny być spisywane protokoły przejsciowe opisujące zakres wykonanych robot w tym np. odbiory robót ulegających zakryciu. Czytałem w panoramie, że nawet odbioru koncowego nie spisano.W taki sposób, bez papierów, dokumentacji to pierze sie pieniądze.:
Adrian
Adrian 25.09.2019, 21:33
Pełna, zgoda.
Rzeczoznawca i prokurator jak będą podstawy do podejrzeń.
Agnieszka
Agnieszka 25.09.2019, 10:20
Budżet OBYWATELSKI!!! Czyli mieszkańcy zgłaszają projekt, głosują, cieszą się że wygrali i ...z tegoż budżetu Miasto wykonuje zaplanowaną inwestycję. Jak wykonuje trzeba zobaczyć bo uwierzyć na słowo się nie da.
"Rataje to też Oleśnica" jeden z mieszkańców przypomniał nam takie hasło wyborcze sprzed lat. Pamiętają Państwo czyje?
Zenek.
Zenek. 25.09.2019, 10:04
Jak tak za darmo dla prywatnej szkoły się robi ,to może moją działkę skopią i urządza z nowa altanka ?Nie będę narzekał jak Ci starzy cwaniacy z PRL nieroby ,a gdzie byli przez 5 lat jak urzędował ich Burmistrz M.K kolega właściciela Prywatnej Szkoły Katolickiej !!!
antek
antek 24.09.2019, 17:10
Prawidłowo to nie trzeba było żadnych 32 wywrotek gruzo- ziemio -piachu i całej tej partackiej i kosztownej roboty.Należało usunąć krawężniki z bieżni, usunąć szlakę przeorać całość spulchnić wyrównać wysiać trawę i zwałować. Wszystko na ten temat - prosty chłop z ciągnikiem ,pługiem , kultywatorem i bronami zrobiłby to lepiej od Was i fachowo. Słowa te kieruję do wszystkich bo dużo gadacie a gówno się znacie na czele z gospodarzem, który w ogóle nie interesował się tym co robią na boisku i kierownikiem , który kazał wysypać , rozplanować gruzo- piacho- ziemię.Jak popadał deszcz zrobiła się z tego sadzawka bo 7 centymetrów niżej jest twarde ubite podłoże które nie przepuszcza wody. Brawo wy.Reasumując boisko nie jest zrobione fachowo i tyle
ela
ela 24.09.2019, 14:25
Co to za amatorszczyzna. Odwołać ten zespół nadzorujący.
Sówka
Sówka 24.09.2019, 13:47
Piękna kompromitacja.
klimaty oleśnickie
klimaty oleśnickie 24.09.2019, 09:56
A w Aleji Jesionów bóbr i to jest problem na miarę współczesnosci!
nauczycielka z LO
nauczycielka z LO 24.09.2019, 09:54
Ci radni to siła intelektu! Dobrze że mozna się przekonac co oni reprezentuja? Po jakich oni szkołach zaocznych są?
?
? 24.09.2019, 09:49
Oni mają takie miny jakby naprawdę myśleli że nadają sie do tej roboty.
Halina M.
Halina M. 24.09.2019, 07:49
Tak wyglądają zebrania komisji Rady Miejskiej w Oleśnicy? Żenada! Pod budką z piwem rozmowy są na wyższym poziomie!
Iwa
Iwa 25.09.2019, 06:29
A pani blond w niebieskim tylko fryzurka zarzuca na boki. Gwiazdeczka.
Wstyd mi za radnych
Wstyd mi za radnych 23.09.2019, 23:43
Szok , tylko Kamaszylo i Żółkiewski są spoko
Tak słyszałem
Tak słyszałem 23.09.2019, 22:55
Podobno już poszła informacja do Radia Rodzina że w Oleśnicy dyskryminuje się szkoły katolickie. Komuś coś wiadomo?
ZZ
ZZ 23.09.2019, 22:50
Żyła na Ratajach jesteś skończony. Nawet się nie pokazuj. Radny który występuję przeciw interesom mieszkańców. Żenująca wypowiedź
MGK
MGK 23.09.2019, 21:40
robson kakałko jednodniowy kierownik komunalki się odnalazł
OdwolacBronsia
OdwolacBronsia 23.09.2019, 21:34
Brak konkretów!!! Urząd plecie trzy po trzy... szkoda tylko, ze Pan Brons nie ma odwagi wyjść do ludzi. Albo jest tak zajęty, tylko czym? Chwaleniem się? Może zacznie Pan rozmawiać z Rodzicami i dziecmi... przykro, ze to dzieciaczki NAJBARDZIEJ CIERPIĄ!
..
.. 23.09.2019, 21:51
Bronś po to ma zastępcę burmistrza, aby ta tłumaczyła się przy sprawach przegranych. Przy wygranych i w Radio Katolickim sam Bronś zabiera głos. Ciekawe co powie o konflikcie ze Szkołą Katolicką.
.
. 24.09.2019, 09:47
To jest fakt, często tlumaczenia zastępcy burmistrza są tak komiczne że aż rozbrajające.
?
? 23.09.2019, 21:32
Totalna amatorka . Kto to jest ta zapatrzona w siebie blondaska?
Ratusz
Ratusz 24.09.2019, 14:40
To jest NIC!
Ratusz
Ratusz 23.09.2019, 21:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 23.09.2019, 21:36
Pani wiceburmistrz, twarz burmistrza, osoba, która nie ma wiedzy a musi się tłumaczyć...
ja
ja 23.09.2019, 21:28
Co ta cyrk-radny prowadzący sklep, którego pogoniła załoga MPGK, v-ce od wszystkiego dyskutują , zgroza.A gdzie nadzór, fachowcy od kosztorysowania?
Wyborca
Wyborca 23.09.2019, 21:15
Radni nie oglądali telewizji i nie widzieli na co urząd miejski w Oleśnicy wydał 37 tysięcy złotych.
Monidło
Monidło 23.09.2019, 21:09
Paździerz fotoplastikon jak zawsze od rzeczy, przeżuwa za to pierwszorzędnie...
Beny