Relaks z MOKiS-em w Oleśnicy

  • 18.09.2019, 14:19
  • OAI
Relaks z MOKiS-em w Oleśnicy pixabay.com
MOKiS w Oleśnicy zaprasza 25 września do sali muzycznej na Kochanowskiego 4 na zajęcia relaksacyjno-rozwojowe dla dorosłych. Pierwsze będą bezpłatne, za kolejne trzeba zapłacić.

Godz. 18.00-20.00 - WARSZTATY ROZWOJOWE DLA KOBIET "WYTAŃCZ SWOJE IMIĘ"
To warsztaty, które splatają ze sobą taniec spontaniczny, improwizacje ruchowe i relaksację. Tematem przewodnim zajęć otwartych będzie "Wytańcz swoje imię".

MOKiS zachęca do zabrania ze sobą ulubionej chusty i wody do picia.

Od października zajęcia będą się odbywały raz w miesiącu w środy w godzinach 18.00-20.00. Każde spotkanie ma inny temat przewodni. Koszt zajęć to 45 zł/miesięcznie.

Godz. 20.00-20.45 - ZAJĘCIA RELAKSACYJNE Z MISAMI TYBETAŃSKIMI
Celem takich spotkań jest wejście w stan głębokiego relaksu bez wysiłku i doświadczenie przyjemnego poczuciu odprężenia, lekkości i akceptacji. Jest to rodzaj muzykoterapii dający wytchnienie, przerwę, spokój i odpoczynek od przebodźcowanego świata.

Dzieje się tak, ponieważ dźwięki tych instrumentów mieszają się ze sobą w taki sposób, że powstające z nich wibracje niesłyszalne dla ucha powodują spowolnienie aktywności fal mózgowych i pozwalają ciału na relaks.
Dodatkowo dźwięki i wibracje wnikają głęboko w ciało, powodując również odprężenie mięśni, poprawę pracy narządów wewnętrznych oraz ogólne oczyszczenie organizmu i doenergetyzowanie jego procesów życiowych.
Zachęcamy do zabrania ze sobą karimat, koców i poduszek.

Od października zajęcia będą się odbywały raz w miesiącu w środy w godzinach 19.00-19.45.
Koszt zajęć to 20 zł/miesiąc.

Terminy i deklaracja udziału w zajęciach na stronie: www.mokis.info.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe