Kandydaci Koalicji Obywatelskiej na Rynku w Oleśnicy [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • 18.09.2019, 12:15
  • Krzysztof Dziedzic
Kandydaci Koalicji Obywatelskiej na Rynku w Oleśnicy [ZDJĘCIA, WIDEO] foto: Krzysztof Dziedzic
Pięcioro kandydatów do Sejmu, a wśród nich pierwszy burmistrz Oleśnicy

Michał Jaros, Krzysztof Mieszkowski, Marek Łapiński, Anna Leszczyńska, Ryszard Zelinka - ta piątka kandydatów w wyborach do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej zabiegała dziś o głosy oleśniczan i mieszkańców powiatu oleśnickiego, organizując briefing na Rynku w Oleśnicy.

Cała piątka zachęcała do oddania głosu na Koalicję i przestrzegała przed dalszymi rządami prawicy. Wszyscy promowali akcję "Silni razem". Jej reklama pokrywała busa, którym przyjechali.

Ryszard Zelinka to pierwszy burmistrz Oleśnicy po przemianach ustrojowych 1989 roku, późniejszy przewodniczący Rady Miasta Oleśnicy. W wyborach parlamentarnych kandyduje po raz pierwszy. Z pewnością może liczyć na duże poparcie w samej Oleśnicy. Ciekawa będzie jego rywalizacja z innym kandydatem z Oleśnicy - radnym miejskim Wojciechem Bartnikiem (lista Prawa i Sprawiedliwości). Ten drugi może liczyć na większe poparcie poza Oleśnicą. Który z oleśnickich samorządowców dostanie więcej głosów?...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Dziedzic

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.
A. 19.09.2019, 18:52
Mieszkowski lepiej niech studia dokończy i długi Teatru Polskiego spłaci.
A Zelinka to jako samorządowiec tylko sobie kieszenie napchał-dla miasta nic nie zrobił
igor
igor 19.09.2019, 14:27
ciekawe, czy Zelinka będzie miał honor i pokaże się jeszcze w kościele po czymś takim: https://nczas.com/2019/03/14/s…
a
a 19.09.2019, 11:50
Olesnico kocham Cie, nikt nie pedzil do zdjecia z Tymi oszolomami....
Oels
Oels 18.09.2019, 20:20
Zelinka mieszkowski?!?!Degrengolada.
ala
ala 18.09.2019, 19:09
Co ci hochsztaplerzy tak nas najeżdżają ? a przy okazji i nasi rodzimi z dziur wyłażą ???
No i wszystko jasne
No i wszystko jasne 18.09.2019, 18:22
To znaczy Panie Ryszardzie , że podziela Pan światopoglądowe wybory Pana Mieszkowskiego..?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.09.2019, 16:51
Powyżej wymieniono Wojciecha Bartnika. Czym się wykazał jako radny? Niczym. Manifestuje swoją religijność, a jednocześnie uczy młodzież bicia pięścią drugiego człowieka. Wielokrotnie w ostatnich latach zwracałem jemu uwagę, by przestał być zakłamany i publicznie odciął się od boksu. Nie uczynił tego. Nie pokonał sam siebie i nie udowodnił, że nie jest religijny tylko na pokaz, tylko po to, by inni głosowali na niego. W tej sytuacji, gdy pokazuje jak bardzo jest zakłamany (nie da się pogodzić boksu z naukami Jezusa Chrystusa) można wnioskować, iż rzeczywiście jego demonstracyjna religijność jest tylko demonstracją, jest wyłącznie zabiegiem, nastawionym na pozyskiwanie głosów w wyborach.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.09.2019, 16:47
To jakieś nieporozumienie. Ryszard Zelinka - trudno doszukać się czegoś pozytywnego w jego aktywności jako oleśnickiego samorządowca; jakie są efekty jego pracy na rzecz lokalnej społeczności, jakie pozytywne zmiany? Gdyby tak cofnąć się do roku, gdy Ryszard Zelinka był wskazany na stanowisko burmistrza - dobrze byłoby zastanowić się dlaczego oleśniccy radni jego wskazali. Z mojej wiedzy powody wyboru nie są pozytywne. Krzysztof Mieszkowski - nie radził sobie z zarządzaniem Teatrem Polskim we Wrocławiu i jako parlamentarzysta niczym się nie wyróżnił. Michał Jaros - aferka w Lubinie, w Oleśnicy kompletna nieudolność i nieznajomość środowisk, zwłaszcza sportowych, gdzie raczej faworyzował jednych kosztem innych, no i tu wypadł żenująco. A pozostałe dwie osoby - kompletna pustka. Kiepskie widowisko.
jarek
jarek 18.09.2019, 15:33
Dżugaja wam tam brak on to robi wam kampanię , notowania w dół
Andreas
Andreas 18.09.2019, 15:26
Ale wstyd.....Zelinka z Mieszkowskim.....
dobra rada wujka
dobra rada wujka 18.09.2019, 14:15
Panie Rysiu, wnuki niańczyć o zdrowie zadbac !
a
a 19.09.2019, 11:49
ale numer, ze Pan Zelinka zle sie czuje oderwany od koryta to rozumiem, ale co On Polsce ma do zaproponowania....
ola