2-miesięcznego kotka należy zostawić na ulicy?

  • 17.09.2019, 21:11
  • kad
2-miesięcznego kotka należy zostawić na ulicy? Przytul Pyska
Przytul Pyska szuka domu dla kociątka znalezionego w Oleśnicy

Pilnie prosimy o pomoc! - napisali właściciele przytuliska dla zwierząt "Przytul Pyska" w Boguszycach (powiat oleśnicki). - Sytuacja jest podbramkowa... Dziś został znaleziona maleńka koteczka, na ulicy Słowackiego w Oleśnicy. Urząd Miasta ma wytyczne, że koty znalezione w mieście, które są zdrowe, mają zostać w środowisku naturalnym .... czyli ulica. Oczywiście rozumiemy taką sytuację dla dzikich, nieoswojonych kotów, które uciekają na widok człowieka! Ale Nie dla miziastego 2 mc maleństwa, który lgnie do człowieka.
Koteczka został chwilowo zabezpieczona przez Panie ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Mamy czas do jutra... Później sytuacja będzie bardzo ciężka. W ośrodku nie mamy miejsca, domy nasze przypominają już przytulisko. Prosimy, my ze swojej strony pokryjemy szczepienia i później sterylizację".

Tel. dla chcących pomóc: 665 498 100

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 18.09.2019, 20:50
Szacunek dla tych osób co złapały tego kotka jak i dla Panów z MGK bo też go wczoraj szukały.
Kot
Kot 18.09.2019, 19:03
Podworka i piwnice sa bez kotow, bo koty wolno zyjace sa przeganiane. Mieszkancy nie chca uchylac okien w piwnicach na zime, a bez cieplego i suchego schronienia kot nie przezyje chlodu i mrozu. Trzeba tym kotom zapewnic wode i karme. Glodny i chory kot nie poluje. Potrzebna jest akcja sterylizacji, ktora musza sie zajac specjalisci od bezpiecznego odlawiania. Populacja musi byc pod kontrola.
ssss
ssss 17.09.2019, 22:30
Uwielbiam zwierzeta i jakbym miala warunki to ratowalabym kazde kociatko czy szczenie.ale ostatnio to chyba z tym udomowianiem kotow to przesada.podworka i piwnice zostaly bez kotow a szczurow zrobilo sie multum.

Pozostałe